Anasayfa / Donanım / Acer’dan Uzay Gemisi Notebook R7

Acer’dan Uzay Gemisi Notebook R7

Acer, sınırlı sayıda üretilen Aspire R7 Star Trek dizüstü bilgisayarı satışa çıkardı.

Reklamlar

Acer ve Paramount Pictures, “Star Trek: Bilinmeze Doğru” filminin gösterime girmesini kutlamak için özel bir Aspire R7 dizüstü bilgisayar yarattı. Acer, devrim niteliğindeki dokunmatik R7 dizüstü bilgisayarın Star Trek özel versiyonundan yalnızca 25 adet üretti.

Sınırlı üretim Acer Aspire R7 “Star Trek: Bilinmeze Doğru” paketi, Star Trek logolu kum püskürtme kaplaması ve parlak yüzeyiyle paslanmaz çelikten tasarlanmış devrimsel R7 dokunmatik dizüstü bilgisayarın yanı sıra, Star Trek logolu bir kılıfı içeriyor.

Reklamlar

Ayrıca, filmin oyuncuları tarafından imzalanan film posteri, arka planlar ve videolar, Star Trek Film Müzikleri, Star Trek: The Video Game oyunu ve Acer ile Paramount Pictures tarafından verilen sınırlı üretim özgünlük belgesi ürün paketine dahil.

Açık artırma sonucu 8,500 dolara satılan bilgisayarlardan elde edilen gelirlerin tümü The Mission Continues ve Save the Children adlı hayır kurumlarına bağışlandı.

Acer, Aspire R7 Star Trek sınırlı üretim paketine ek olarak, ayrıca hayranlarına başka bir benzersiz koleksiyon ürünü sunmak ve bağış gelirlerini arttırmak amacıyla oyucular tarafından imzalanmış iki adet “Star Trek: Bilinmeze Doğru” film posterini açık arttırmaya eklediler. Bu özel açık arttırma detaylarına www.ebay.com/theonlyone adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*