Anasayfa / Mobil / Whatsapp Sesli Konuşmaları Nasıl Kaydedilir

Whatsapp Sesli Konuşmaları Nasıl Kaydedilir

Bugün sizlere tanıtacağımız uygulama ile Whatsapp sesli görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Whatsapp’a gelen en kullanışlı özelliklerden biri olan sesli görüşme, mobil aramalarda en çok kullanılan alternatiflerden biridir. Normal aramalarınız için herhangi bir kayıt uygulaması kullanıyor olabilirsiniz fakat bu uygulamalar Whatsapp görüşmelerini kaydetmez. Uygulama içinde sesli görüşmelerinizi kaydetmek için herhangi bir ayar veya seçenek olmadığından, bu işlemi ekstra bir uygulma aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

Reklamlar

Call Recorder for Messenger, uygulaması ile Whatsapp üzerinde yaptığınız tüm görüşmeleri kaydederek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Whatsapp görüşmelerini kaydetmek için markette birçok uygulama bulunuyor fakat bunların neredeyse çoğu çalışmamaktadır. Call recorder uygulaması herhangi bir ücret ödemeden, kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir uygulama.

Whatsapp call recorder özellikleri:

Reklamlar
  • Gelen ve giden tüm aramaları kaydedebilirsiniz.
  • Detaylı olarak görüşmelerinizi filtreleyebilirsiniz.
  • Aramaları isteğinize göre yapılandırabilirsiniz. Dilediğiniz kullanıcıların görüşmeleri kaydetme veya kaydetmeme gibi seçenekleri uygulayabilirsiniz.
  • Sesli görüşmelerin kayıt türünü seçebilirsiniz.
  • Otomatik olarak görüşmeleri silme ve saklama tanımları.
  • Özelliklerin tamamını kullanabilmek için herhangi bir sürüme geçmenize gerek yoktur. Ücretsiz sürümün ile uygulamanın tüm özelliklerini sınırsız kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için Tıklayın

Uygulamayı indirip kurulumu yaptıktan sonra otomatik olarak kayıt yapmaya başlayacaktır. Uygulamayı açarak kayıtlarınızı dinleyebilirsiniz. Görüşmelerin kaydını dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

Uygulama hakkında soru ve sorunlarınızı yorum olarak iletebilirsiniz. Uygulama, Android 6’da test edilmiştir. Çalışmayan telefonlar için cihaz bilgisi ve android bilgisini iletebilirsiniz.

Reklamlar

Bir yorum

  1. S8 telim amawatsap ca redorduru indrdigimde kahit yapmiyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*