Anasayfa / Mobil / ” Durdu: Ne Yazık ki ” Hatası Çözümü

” Durdu: Ne Yazık ki ” Hatası Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

durdu ne yazikki

Telefonlarınızda herhangi bir uygulamaya giriş yapmak istediğinizde “Durdu: Ne yazık ki” hatası alabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefonlarda, uygulama kaynaklı sorunlar oluştuğu zaman bu tarz hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle LG G3 , LG G4 ve LG G5 telefonlarda bu hata ile çok sık karşılaşabilirsiniz.

Hatayı çözmek oldukça kolaydır. Anlatımda “Yandex.Navigasyon” belirtilen hatayı verdiğinden bu uygulama üzerinden anlatım yapacağız. Hata veren herhangi bir uygulama için bu adımları takip edebilirsiniz.

Ayarlar / Genel / Uygulamalar adımlarını takip ederek uygulama ayarlarına giriş yapıyoruz.

Ayarlarda hata veren uygulamayı seçin.

Uygulamalanın ayarlarına giriş yaptıkta sonra “Depolama” seçeneğine giriş yapıyoruz. Bu alanda “Verileri temizle” ve “Önbelleği sil” seçeneklerine dokunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: Verileri temizleme işlemini yapmadan önce uygulama içinde kayıtlı verileriniz varsa bunları kontrol etmenizi öneririz. Hesabınza bağlı veriler silinmeyecektir.

yandex depolama

Temizleme işlemini tamamladıktan sonra uygulamayı tekrar çalıştırınız.

Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi uygulama sorunsuz olacak çalışacaktır. Hesabınızla oturum açtığınız taktirde bilgileriniz otomatik olarak senkronize olacaktır.

aktif navigasyon

Bazı durumlarda ayarları yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp açmanız gerekebilir. Sorun hala devam ediyorsa verileri temizleip telefonunuzu yeniden başlatın.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatyada doğdu. Bilişim Destek Hizmetlerin'de çalışmalarına devam etmektedir.

7 yorum

  1. bu dediklerinizi yaptım ama yandex navigasyon durdu dior

  2. arkadaşlar yande navigasyon arıza verior başına gelen oldumu nasıl duzelte bilirim telefonun markası genaral mobil androit one (andex navigasyon durdu diyor

  3. Benim lg v10 cihaz arka kamera hata veriyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

  4. Işe yaramiyor fabrika ayarlaruna dondum yine ayni.

  5. Bu 6.0 guncellemesinden kaynakli sanirim.internetede baglanmamisti.eski surume donmekten baska care yok.

Bir Yorum Yazın