Anasayfa / Mobil / Whatsapp Açılmama Sorunu Nasıl Giderilir

Whatsapp Açılmama Sorunu Nasıl Giderilir

whatsapp

Reklamlar

An itibariyle whatsapp Çökmüş durumda ve bağlanma problemleri yaşanmakta.

Whatsapp’tan Hala bir açıklama yapılmadı

WhatsApp Neden Çalışmıyor?

Reklamlar

Gece 22:00 dan itibaren WhatsApp kullanıcıları internete döküldü.Çünkü WhatsApp çalışmıyor.WhatsApp neden çalışmıyor merak konusu oldu.Bizde merakla açıklama bekliyoruz.

Tahmini olarak WhatsApp’ı satın alan Facebook güncelleme yaptığı düşünülüyor.

Teknoloji sektörünün en büyük satın alma olayına imza atan Facebook, toplamda 19 milyar dolar karşılığında WhatsApp’ı kendi bünyesine kattı. Silikon Vadisi’ndeki gözlemciler başta herkes Facebook’un neden bu kadar büyük bir parayı WhatsApp’a yatırdığını merak ediyor. Daha önce Instagram’ı 1 miyar dolara satın alıp, Snapchat’e 3 milyar dolar teklif sunan Facebook, WhatsApp’la mevcut mesajlaşma servislerini tamamlamayı düşünüyor. Sosyal paylaşım ağının, Facebook Messenger isimli bir mesajlaşma altyapısı var ama bu istenilen başarıyı sağlayamadı. Diğer yandan satın alma işlemi, Facebook’un daha fazla pazar kazanmak için kararlılığını da gösteriyor. Çünkü platform her geçen gün kan kaybediyor. Sosyal ağ, kısa sürede 3 milyon kullanıcı kaybetti.

Aylık 450 milyon aktif kullanıcıya sahip ve her gün 1 milyon yeni kullanıcı kazanan, WhatsApp, akıllı telefon kullanıcıları için en hızlı haberleşme yöntemi. Alternatifleri var ama gençler yine de WhatsApp’ı seçiyor. Hal böyle olunca Facebook’ta bundan hem gelir hem de kaybettiği kullanıcı sayısı elde edecek.

Bakalım Whatsapp yetkileri tarafından ne zaman açıklama yapılacak

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*