Anasayfa / Sosyal Medya / Wattpad Hesabı Tamamen Nasıl Silinir

Wattpad Hesabı Tamamen Nasıl Silinir

Wattpad nedir ?

Wattpad ,dünyaca ünlü bir hikaye paylaşma ve keşfetme platformudur. Ücretsiz olan platformda yeni arkadaşlar edinebilir,arkadaşlarınızın hikayerlerini okuyabilir , oylayabilir veya kendi hikayelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda kullanımı giderek artmaktadır. Twitter’a benzer bir arayüzü olan sitenin kullanımı oldukça basittir. “Create” sekmesine tıklayıp, hikaye oluşturabileceğiniz sayfaya yönlendirilir, ardından da hikayenizi paylaşabilirsiniz. Wattpad’in anasayfa ekranının sol üstünde duran “Keşfet” sekmesinden Türkçe olan tüm hikayelere ulaşabilir,kategorilere hikayeleri listeleyebilirsiniz.

Reklamlar

Wattpad Hesabı tamamen nasıl silinir ?

Wattpad hesabınızı oluşturdunuz fakat kullanmak istemiyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Sağ üstte bulunan nickinize tıklayarak “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.

Reklamlar

wattpad ayarlar

Açılan menüde sağ alt köşede bulunan seçeneklerin hemen altında ” Hesabı kapat” seçeneğine tıklayın.

wattpad hesabi kapat

Diğer sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi Wattpad hesabınızı kapatma nedeninizi istatistik olarak tutmaktadır. Burada size uygun olan seçeneği seçtikten sonra “Evet, eminim. Lütfen hesabımı kapatın.” seçeneği karşısında bulunan tik’i işaretleyin.

wattpad account

Son olarak hesap şifrenizi onayladıktan sonra hesabımı kapat menüsünü kullanabilirsiniz.

hesap sil onay

İşlemlerden sonra sitenin ana sayfasına yönlendirileceksiniz ve hesabınız tamamen kapatılmış olacak. Eğer Google gibi arama motorlarında hikayelerinizin çıkmasından rahatsız oluyorsanız bu işlemden sonra yaklaşık 1 hafta sonra arama sonuclarından kaldırılacaktır. Bu işlem için ayarlar menüsünde bulunan gizlilik ayarlarını düzenleyerek de hikayelerinizi gizleyebilirsiniz. Wattpad hesap kapatma işlemi bu şekildedir. Wattpad hakkında sorularınız yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

3 yorum

  1. _MalDianalvy_ hesabımı tamamen silmek istiyorum

  2. _MalDianalvy_ hesabımı diğer sebeplerden dolayı kapatmak tamamen silmek istiyorum.

  3. Wattpad hesabımı dondurmak istiyorum fakat sanırım bu mümkün değil. Bir şey soracağım peki hesabımı silsem tekrar geri alma şansım var mı?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*