Anasayfa / Oyun / “Usain Bolt” Temple Run 2’ye Geliyor
Sponsorlu Bağlantılar

“Usain Bolt” Temple Run 2’ye Geliyor

Temple Run 2’ye Usain Bolt dopingi!

Imangi Studios geçtiğimiz senelerde şimdilerde Android ve iOs kullanıcılarının bağımlılığını kazanacak bir oyun üzerinde çalışıyordu. Bu çalışma çok geçmeden ilk meyvelerini verdi. Oyun 3 4 haftada 100 binlere ulaştı. Patlayan mobil dünya sonsuz koşu anlamına gelen Temple Run ile birlikte yepyeni bir çağa giriş yaptı.. Temple Run‘ın ilk serisi oyun dünyasına yepyeni bir boyut kazandırdı.

Hiç durmadan ilerlenerek oynanan oyunda son diye bir şey yok. Önümüze çıkan engelleri aşarak arkadamızdan kovalayan maymunlardan kaçtığımız oyun son derece hareketli ve refleksif bir beceri istiyor. İlk oyunundaki başarılarla uygulama listelerini alt üst eden Temple Run‘ın, geçtiğimiz aylarda 2. oyunu gelmiş, yine beklenen başarıyı elde etmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni oyuna dair geçtiğimiz saatlerde gelen güncelleme ile birlikte dünyaca ünlü  rekortmen atlet, Usain Bolt karakter olarak oyuna girdi. Maymunlara karşı yapılan bu koşuda Usain Bolt hzını mobil telefonunuzda yaşamak isterseniz, kısa süreliğine gerçekleşen indirim ile 1.79 TL gibi makul bir fiyattan yaşayabilirsiniz.

Temple Run 2‘yi iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilir, Usain Bolt karakterini hemen deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. temple run 2 useyin boltu nasıl bedava alırım ve ayrıca temple run kaç bölümden oluşuyor şuan level 9 dayım

Bir Yorum Yazın