Anasayfa / Oyun / Grand Theft Auto 5 Online Detayları

Grand Theft Auto 5 Online Detayları

gta-v-635-03

Reklamlar

Rockstar North başkanı Leslie Benzies: “Biz yıllarca GTA oyunlarının single player özgürlüğünü gerçek oyuncularla online alana taşımak istedik. Oyuncuların yıllarca aynı oyunda farklı farklı içeriklerle aylarca hatta ve hatta yıllarca sıkılmadan oynamaları, eğlenmelerini istedik.”

“Ve öyle gözüküyor ki bu büyük rüyamıza ulaşmaya çok yakınız!”

Reklamlar

GTA Online’da oyunun çıkışında 500′den fazla görev olacak ve sürekli yeni görevler eklenecek.Bunları tek başınıza yapıp yapmayacağınız size kalmış ancak eğer iyi arkadaşlar edinirseniz hem daha kolay hemde daha güçlü bir karakter olabilirsiniz GTA Online dünyasında. Hatta eğer iyi arkadaşlıklar kurarsanız oyun size çeşitli bonuslar da verecek. Yani online modun getirdiği çete sistemini iyi kurarsanız GTA Online dünyasında ünlenmeniz kaçınılmaz olabilir.

Single mode da oyun sırasında yaşadığınız ufak ayrıntılarla GTA Online’da karşılaşabilirsiniz. Ayrıca single mode da yaptığınız aktiviteler yine online mode üzerinde de olacak. Arkadaşlarınızla yarışlar yapabilecek tenis gibi sportif faaliyetlerde de bulunabileceksiniz. Bunları yaptıkça deneyim ve saygınlık puanlarınız artacak ve tabii ki paralar kazanacak ve harcayabileceksiniz.

Karakter kişiselleştirmesi sizi hayrete düşürecek ve hatta kadın karakterlerde olacak.

Ve özet olarak GTA Online’ın amacı size single player da sunduğu özgürlüğün çok daha fazlasınısunarak gerçek oyuncularla gerçek zamanlı çete hayatı yaşatmak. Öyle gözüküyor ki oyunda bulunanATM’leri sık sık ziyaret edeceğiz!

GTA Online 1 Ekim’de kullanıma açılıyor.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*