Anasayfa / Sosyal Medya / Twitter Telefon Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır

Twitter Telefon Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır

Twitter kullanıcıları için mobil ayarlar , mobil bildirimler nasıl alınır anlamaya çalışacağız. Mobil bildirimler genellikle internet bağlantısı kısıtlı olan veya interneti olmayan telefon kullanıcıları tarafından kullanılan bir özelliktir. Mobil bildirim ayarlarınızı yaparak internetiniz olmadan Twitter’da olan biten bütün bildirimleri takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Ayarları yapmak için internet bağlantısı kurarak web’ten Twitter’a giriş yapmalısınız. Aşağıdaki işlemleri yaparak ayarları gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Hesabımıza giriş yapıyoruz.

Reklamlar

Sağ üst bölmede bulunan Çark simgesine tıklayarak Ayarlar’a giriş yapıyoruz.

Twitter ayarlar

Mobil ayarlara girdiğiniz zaman aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Tanımlamış olduğunuz telefon numaranısını “Telefonum“bölümünde görebilirsiniz.

Almak istediğiniz kısa mesaj bildirimlerini aşağıdaki gibi görebilirsiniz. Direkt mesajlar , populer tweetler , Biri takip ettiğinde , Tweet retweet edildiğinde , uyarılar ve duyurular gibi birçok bildirimleri seçerek ayarlarınızı yapabilirsiniz.

twitter mobil

Ayarlarınızı yaptıktan sonra “Değişikleri kaydet” e tıklayarak ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. Bundan sonraki bütün hareketlerde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz. Operatorlerde oluşan bazı sorunlardan dolayı bildirimler bazen gecikmeli olarak gelebilir. Özellikle yoğun hareketlerin olduğu adreslerde Operatorler spam olarak algıladığı için bazen mesajları alamayabilirsiniz. Bu tarz durumlar sizinle alakalı olmadığı için ayarlarınızı değiştirmenize gerek yoktur.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*