Anasayfa / Oyun / Turuncu Levye Mobil Uygulaması Yayında

Turuncu Levye Mobil Uygulaması Yayında

turuncu levye

Reklamlar

TuruncuLevye oyun severlerin telefonunda kesinlikle bulunması gereken çok başarılı bir uygulama. Oyunlar hakkında en son haberleri , incelemeleri ve videoları uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Oyuncular için oyun seçmek gerçekten zor bir iştir. Oyunları değerlendirme sürecleri çok sancılı geçmektedir. PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One veya mobil oyunlarda ciddi paralar harcayarak oyun zevki yaşamaya çalışıyoruz. Durum böyle iken kötü bir oyuna verilen ciddi ücretler can sıkıcı olabilir. İşte tam bu noktada Turuncu Levye devreye giriyor. Popüler oyunları , gündemdeki oyunları uygulama sayesinde detaylı bir şekilde araştırarak artı ve eksi yönlerini profesyonel bir değerlendirme ile gözler önüne serebiliyor.  Birçok oyun platformunda Aksiyon oyunları , yarış oyunları , strateji oyunları, vb oyun türlerini istediğiniz şekilde filtreleyemezsiniz. Turuncu levye bu konuda kolay kullanım ve detaylar ile sizleri bilgilendiriyor.

Reklamlar

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve başarılı bir arayüze sahip. Uygulamaya üye olarak ücretsiz olarak bütün içeriklere erişebilirsiniz. Ayarları kendinize göre yapılandırarak en son gelişmeleri istediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Oyun tutkunlarına şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamayı android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İNDİR
Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*