Anasayfa / Oyun / Euro Truck Simulator Para Hilesi Nasıl Yapılır

Euro Truck Simulator Para Hilesi Nasıl Yapılır

Euro truck simulator 2‘de “para hilesi” nasıl yapılır ? resimli olarak anlatacağız. Basit bir anlatımla bir aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparak 2 dk içerisinde hileyi kolayca çalıştırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Euro Truck bir yük taşıma oyunudur. Küçükten büyüğe bütün kitleye hitap eden bu oyunun oldukça ciddi bir hayran kitlesi vardır.

Reklamlar

Euro Truck simulator 2 ile bütün detaylar hesaplanarak oyun oldukça zevkli hale getirilmiş durumda. Oyunu daha zevkli hale getirmek için aşağıdaki para hilesini kullanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci : 2.4 GHz Intel® Core™2 Duo E4400 veya 2.4 GHz AMD Athlon™ 64 X2 3800+ Bellek : 2 GB RAM Ekran Kartı : 256MB DirectX9/GeForce 7600GT veya ATI Radeon™ HD 2600XT Harddisk: 2 GB Boş Alan Ayrıca truckersmp yaması ile oyunu multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Reklamlar

euro truck hile 2

Para hilesi nasıl yapılır ?

Öncelikle #Cheat Engine 6.5 

Cheat Engine programını açarak sol üst köşede bulunan bilgisayar simgesine tıklıyoruz. Açılan pencerede eurotracks2 seçerek open’a tıklıyoruz. Eğer exe’yi göremiyorsanız oyun açık olmadığı anlamına gelmektedir.

Oyunu açarak, oyunda bulunan paranızın miktarını öğrenin.

Hesabınızda bulunan para miktarını arama bölümüne yazarak First Scan seçeneğine tıklayın.

Açılan ekrandaki bütün verileri seçin. Bu işlem için CTRL+ A kısayol tuşunu veya Mouse sol tık + Shift kısayol kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

Paranızın miktarını belirledikten sonra Ok seçeneğine tıklayın.

İşlemden sonra oyuna geri dönerek para miktarınızı kontrol edebilirsiniz. Para hilesi ile belirlediğiniz miktara ulaşmış olmanız gerekiyor. Eğer para miktarı artmadı ise oyunu kapatıp açıp tekrar yukardaki işlemleri denemenizi öneririz.

Reklamlar

Bir yorum

  1. Video da anlattığı gibi yaptım her şeyi yine olmadı nasıl yapabilirim ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*