Anasayfa / Oyun / LOL sırada bekleniyor hata çözümü

LOL sırada bekleniyor hata çözümü

Lol oyuncuları, son zamanlarda “Sırada bekleniyor” uyarısı ile çok sık karşılaşıyor. Peki bu hata ile neden karşılaşıyoruz ve hatayı nasıl çözebiliriz?

Riot games tarafından yayınlanan League Of Legends, korona virüsünden sonra yaşanan yoğunluklar nedeniyle, belirli önlemler aldı. Bu önlemlerin sonucunda birçok oyuncu sunuculara erişirken bu tarz sorunlar ile karşılaşıyor. Bu hatayla karşılaşmanızın sebebi mevcut cihazınızda bulunan ayarlar veya internet bağlantınız ile alakalı değil. Tamamı ile Riot games oyun sunucularındaki yavaşlıktan kaynaklanıyor.

Reklamlar

Özellikle oyunun yoğun saatlerinde giriş yapmaya çalıştığınız zaman, sırada bekletiliyor hatası ile karşılaşırsınız.

Hatayı nasıl çözebilirim ?

Sorun, Riot Games sunucularından kaynaklanıyor fakat sisteme daha hızlı giriş yapmanızı sağlayan küçük bir ipucu var. Bu yöntemi deneyerek normalden daha hızlı bir şekilde oyuna girebilirsiniz. Bu biraz da şansınıza bağlıdır.

Reklamlar
  1. Hatayla karşılaştığınız ekranı tamamen kapatın.
  2. 10 dk bekledikten sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin.
  3. ikinci denemenizde aynı hata ile karşılaşırsanız, modeminizi kapatıp açarak tekrar giriş yapmayı deneyin.

Hata ekranında beklediğiniz taktirde sisteme giriş süreniz uzuyor fakat yukarıdaki adımları takip ederek daha hızlı bir şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz. Sizinde farklı çözümleriniz varsa, yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*