Anasayfa / Sosyal Medya / Telefonda Birden Fazla İnstagram Nasıl Açılır

Telefonda Birden Fazla İnstagram Nasıl Açılır

Merhaba arkadaşlar. Bir telefonda , birden fazla instagram hesabı açmak için aşağıdaki 3 adımı takip etmeniz yeterlidir. İnstagram ilk yayınlandığından , mobil aygıtlara ve numaralara özel bir uygulama olarak yayınlandı ve birden fazla hesap kullanma gibi bir özellik yoktu fakat zamanla yapılan güncelleme ile birlikte bu özellik aktif hale getirildi. Artık birden fazla hesap açıp kullanabilirsiniz. Bu durum kullanıcılar için faydalı görünsede, sahte profil ve sahte kullanıcı sayısında artış olmuştur.

Reklamlar

Birden fazla oturum açmak için öncelikle hesap sahibi olmanız gerekiyor. https://www.instagram.com/ sayfasına giriş yaparak kullanıcı hesabı sahibi olabilirsiniz. Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi kaydol penceresini kullanarak hesabınızı açabilirsiniz.

Telefonda instagram uygulaması açarak, hemen sağ tarafta bulunan 3 nokta (…) ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.

Reklamlar

instagram ayar

Açılan seçenekler ekranında en alta ekranı kaydırın.

Yeni hesabınızla giriş yapmak için “Hesap ekle” seçeneğine tıklayın.

instagram secenekler

Eklemek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresini girerek işlemleri tamamlayabilirsiniz. Bu hesaplar arasında kolaylıkla geçiş yapma şansınızda var. İnstagram profil seçeneğine tıklayarak tüm ekli hesaplarınızı görebilir, bu hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

instagram giris

Size ait olmayan mobil cihazlarda oturum açarken “Oturumu sürekli açık tut” işaretini kaldırarak , instagram hesabınızın bu cihazda sürekli online olmasını engelleyebilirsiniz. Eğer bu seçeneği açık hale getirirseniz , hesabınız bu cihazda sürekli açık olacaktır. Tabi bu durum bilgi ve veri güvenliğiniz için oldukça riskli bir durumdur. İnstagram hakkında merak edilen tüm bilgiler için sitemizi takip edebilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın !

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*