Anasayfa / Mobil / Telefon Ekran Videosu Nasıl Çekilir

Telefon Ekran Videosu Nasıl Çekilir

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere telefonun ekran videosunu çekmenize yarayan güzel bir uygulamayı tanıtacağız. Uygulamanın adı “Ekran kaydedici” uygulama ile ücretsiz ve herhangi bir limit olmadan ekran videolarını çekebilirsiniz.

Ekran videosu çekme, ses kaydetme, farklı kalitede videolar üretme ve ekran görüntüsü alma gibi birçok fonksiyonu bulunan programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ekran videosu alma konusunda Google Play üzerinde birçok uygulama bulabilirsiniz fakat bu uygulamalar ücretli ve kısıtlı olarak kullanılmaktadır. Ekran kaydedicide herhangi bir limit olmadan videonuzu kaydedebilirsiniz. Kaydetdiğiniz videoları web ve sosyal medyada kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Android telefonunuzda kolay kullanım arayüzü ile pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım hakkında detaylı bilgi için resimli anlatımımızı takip edebilirsiniz.

Android Ekran Videosu çekme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.screenrecorder
Öncelikle Google Play bağlantısına tıklayarak uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi uygulamanın kolay bir arayüzü var. Start seçeneğine tıklayarak video çekme işlemini başlatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ekran kaydedici 1

Setting / Ayarlar menüsüne girerek video kalitesi, ses kayıt, kayıt görünümü gibi birçok ayarı kişiselleştirebilirsiniz.

ekran kaydedici 2

Ayrıca Banner text seçeneğini kullanarak çektiğiniz videolara dilediğiniz bir yazıyı ekleyebilirsiniz. Özellikle tanıtım videoları veya reklam amaclı çekilen videolar için oldukça işe yarayan bir özelliktir. Bu ve buna benzer birçok özelliği bulabileceğiniz ekran kaydedici uygulamasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulama hakkında soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde ekran videosu alma hakkında uygulama veya yöntemlerinizi önerebilirsiniz.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatyada doğdu. Bilişim Destek Hizmetlerin'de çalışmalarına devam etmektedir.

5 yorum

  1. Adnan Üşenti

    5 tl istiyor

  2. merhaba kolay gelsin arkadaşım ben bu uygulamayı indirdim ve kurdum ama root gerekli diyor cihaz için benim cihaz s3 neo plus android sürümü 4.4.2 bunu nasıl root yapabilirim

  3. telefoncuyu görmek gerekli yani 😀

  4. Bu uygulama root hakki ister mobizen indirin

  5. S not uygulamasını malum diğer android telefonlar için kullanamıyoruz oyuzden benzer bir uygulama biliyormusunuz şimdiden teşekkürler.

Bir Yorum Yazın