Anasayfa / Mobil / SMS’lerinizi Bilgisayardan Kontrol Edin
Sponsorlu Bağlantılar

SMS’lerinizi Bilgisayardan Kontrol Edin

sms

Android Telefonlarda Mesajlarınızı Bilgisayardan Kontrol edebileceğiniz güzel bir uygulama.

Kısaca uygulama nedir,ne işe yarar derseniz..Uygulama ANDROID telefonlar için cep telefonuna gelen mesajları saklama,gönderme,gelen mesajları okuma ve kişi listenizi yedekleyip kolaylıkla mesaj atmaya yarıyor..

bilgisayar mesaj1

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama sayesinde benim gibi mesaj yazmak özürlü bir insan için harika oldu diyebilirim..Uygulama ayrıca chrome da eklenti sayesinde anlık mesajların bildirimini sağlıyor..Yani gelen mesajlarınızı anlık olarak msn gibi sağ tarafta görebiliyorsunuz.

Öncelikle sistemin kısaca en kullanışlı ve kolay tarafı google account sistemiyle çalışması..Zaten tüm android telefonlar google mail sistemiyle çalıştığı için önce uygulamayı kurup,ardından uygulamanın hesabınıza erişim yetkisini vermeniz yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayar mesaj2

Ardından size bir mail gelicektir..Gmail den maili açtığınızda bir siteye girmenizi yada chrome eklentisi yüklemeniz istenecektir..Chrome eklentisini yüklediğinizde sağ üst bölümde mightytext iconuna tıkladığınız anda oradanda google hesabınıza girdiğinizde karşınıza tüm mesajlarınız + kişi listeniz gelicektir.

UYGULAMA İNDİR

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

2 yorum

  1. Güzel bir uygulama. Türkçe olsa iyi olacak

  2. bunun telefona baglamdan atabilme imkanı yok mu ?

Bir Yorum Yazın