Anasayfa / Teknoloji / Skype Hesabı Nasıl Açılır

Skype Hesabı Nasıl Açılır

skype hesap

Reklamlar

Sesli ve görüntülü görüşme için Skype hesabı nasıl açılır ? konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Skype hesabını Facebook , hotmail gibi hesaplarınızı kullanarak açabilirsiniz.

Skype kullanımı hakkında sayfamızda resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Reklamlar
 1. Giriş için TIKLAYIN
 2. Açılan ekranda ad, soyadı, eposta adresi vs. gibi istenen bilgileri girerek formu doldurun. Buraya ne kadar çok bilgi girerseniz başkaları tarafından arandığınızda bulunma şansınız o kadar artar. Ayrıca bu bilgileri daha sonra istediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz. Bu formu doldururken;
  • * ile işaretlenmiş alanları doldurmak zorunludur.
  • Eğer şifrenizi unutursanız yeni şifre bu adrese gönderileceği için var olan bir eposta adresi girmeye dikkat edin
 3. Bir Skype Adı seçin. Diğer insanlar bu Skype adınızı kullanarak sizinle iletişime geçecekler, ve bir kez oluşturduktan sonra bunu değiştirme şansınız olmayacak. Skype Adınız benzeri olmayan Skype kullanıcı adınızdır. 6-32 karakter arasında olmalı, bir harfle başlamalı ve sadece harfler, rakamlar ve (.) (,) (-)(_) karakterlerinden oluşmalıdır (boşluk ya da başka özel karakterler kullanılmamalıdır).
 4. Skype’ta oturum açacağınız bir sifre seçin. Bu şifre 6-20 karakter arasında olmalı, Latin harfleri ve sayılarından oluşmalı. Şifrenizde en az bir rakam ve bir de harf olmak zorundadır.
  • Not: sizden başka kimse parolanızı göremez ve bu şifre büyük/küçük harfe duyarlıdır.
 5. SMS ya da eposta yoluyla Skype’tan reklam almak istiyorsanız ilgili kutuları işaretleyin resimde görülen kelimeleri aşağısındaki kutuya girdikten sonra Kabul Ediyorum -Devam Et tuşuna basarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

İşlemlerden sonra Skype Yüklemeler sayfasına girerek Skype indirebilir ve skype’n sizlere sunduğunu sesli ve görüntülü görüme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*