Anasayfa / Yazılım / Silinemeyen dosyalar ve programlar nasıl silinir

Silinemeyen dosyalar ve programlar nasıl silinir

silinmeyen dosyalar nasil silinir

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar. Bugün, silinemeyen dosyalar ve programlar nasıl silinir ? inatçı programlardan , eklentilerden ve dosyalardan nasıl kurtuluruz ? Bu konuda detaylı bir yazı ile karşınızdayız. Ayrıca IObit tarafından Ozengen kullanıcıları için sunulan 6 aylık lisans paketini de sizlerle paylaşacağız.

IObit Uninstaller yazılımı silinemeyen birçok yazılımı silmeniz için büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle son zamanlarda tarayıcılara ( Chrome, mozilla, explorer) bulaşan ve silinemeyen eklentileri de tek tıkla silmenizi sağlıyor. Yazılımın arayüzü tüm kullanıcılar tarafından kullanabilecek kadar basit ve kullanışlı. Şimdi işlemleri nasıl yapacağımızı anlatalım. Öncelikle yazılımı indirerek bilgisayarımıza kuruyoruz.

Reklamlar

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Yazılımı çalıştırdığınızda açılan ekran, tıpkı Windows program ekle / kaldır ekranına benziyor. Bu ekranda kaldırılamayan tüm programları kaldırabilirsiniz. Bu işlem için özel bir anlatıma gerek yoktur.

unistaller eklentiler

Tarayıcı eklentilerini silmek için solda bulunan menüden Araç çubukları ve eklentiler seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu seçenek altında tarayıcınıza yüklü olan tüm eklentileri görebilirsiniz. Asıl kullanıcıların merak ettiği konu, silinemeyen dosyalar nasıl silinir ?

Bu işlemde oldukça kolay.

Silmek istediğiniz dosyaya giriş yapın. Klasörün hemen üstünde “Dosya öğütücü” seçeneğini görebilirsiniz. Bu seçeneğe tıklıyoruz.

Dosya ogutucu

Son olarak açılan ekranda dosyalar hakkında detayları göreceksiniz. Dosyayı silmek için tekrar “Öğüt” seçeneğine tıklayın. Seçeneğe tıkladıktan sonra silinemeyen dosyalar silinecektir.

Silinmeyen dosyaları silme

Yazılımı lisanslamak ve 6 aylık lisansı aktif etmek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

IObit Tarafından Ozengen.com takipçileri için hediye edilen 6 aylık lisans kodu: F2E8C-F8DFC-0B35B-CBBB7

NOT: Sadece ilk 100 kişi bu lisanstan faydalanabilir.

IObit_logo

Yazılım detayları: IObit Uninstaller Version: 7.0.2.32

IObit Yayım Tarihi: 2017-08-23 Dosya Boyutu: 12.3 MB Lisans Türü: Freeware Sistem Gereksinimleri: Windows İşletim Sisteminde IObit Uninstaller 7’yi çalıştırmak iyidir: Windows 10 (64-bit dahil olmak üzere tüm sürümler) Windows 8 (64-bit dahil olmak üzere tüm sürümler) Windows 7 (64-bit dahil olmak üzere tüm sürümler) Windows Vista (64-bit dahil olmak üzere tüm sürümler) Windows XP (Ev, Profesyonel, Ortam Merkezi, Tablet Sürümü, 64-bit) Not 1: Minimum Bellek: 300 MB boş disk alanı. Not 2: Ekran Çözünürlüğü: 1024 * 768 ekran çözünürlüğü ve üzeri. Not 3: Sabit sürücü gereksinimleri yok.

Yazılım hakkında olumlu ve olumsuz geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*