Anasayfa / Yazılım / Ammyy Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

Ammyy Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

ammyy kullanım

Reklamlar

Ammyy uzak masaüstü bağlantısı kurmanızı sağlayan başarılı bir programdır. Program yardımı ile ağ bilgisayarı ve sunucularınızı Firewall ve NAT ayarlarını düzenleme ihtiyacı duymadan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Programın en güzel yanı tıkla – çalıştır mantığıyla çalışmasıdır. Uzak masaüstü bağlantısı yapmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kurulum gerektirmemesine rağmen oldukça yüksek performans sunan başarılı bir yazılım.

Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle sayfamıza indir butonuna basarak programı indiriyoruz. İNDİR

İD’niz yazan kısmı bağlanacak kişiye vermeniz yeterlidir.

Reklamlar

Uzak masaüstü bağlantısı yapmak için İstemci ID / ip alanına karşı tarafın id’sini yazarak Bağlan butonuna basarak bağlantı kurabilirsiniz.

ammyy arayüz

Ağda bulunan bilgisayarlar için IP’niz alanını kullanabilirsiniz. Örneğin: aynı ağda bulunan bilgisayar için id numarası yerine ip numarasını yazarak bilgisayara bağlantı kurabilirsiniz.

Bağlantı yaptıktan sonra karşı tarafın “Kabul Et” butonuna basması yeterlidir.

ammyy kabul et

Kabul et dedikten sonra masaüstü bağlantısı yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ammy bağlantı

Ammyy kullanımı oldukça basit bir yazılımdır. Yukardaki basit adımları uygulayarak bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ammyy hakkında sorularınızı yorum olarak atarsanız yardımcı olabiliriz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Ammyy’i satın aldım lakin Android sürümlü cihazlarda kullanamıyorum.sadece windows surumlu cihazlarda mı kullanılıyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*