Anasayfa / Yazılım / Google Chrome telefondan nasıl kaldırılır

Google Chrome telefondan nasıl kaldırılır

Chrome telefondan kaldirma

Reklamlar

Google Chrome tarayıcıyı telefonlarından kaldırmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Chrome, günümüzde, bilgisayar ve mobil cihazlarda en çok kullanılan tarayıcı ünvanını hala korumaktadır.

Güvenlik ve hız bakımından Chrome önerilmektedir fakat uygulamayı kullanmak istemiyorsanız telefonunuzda devre dışı bırakabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz. Tarayıcıyı kaldırmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Reklamlar

iPhone’dan nasıl kaldırılır ?

Google Chrome uygulamasına dokunun ve basılı tutun. Chrome simgesinin sol tarafında kaldır simgesine dokunun. Chrome’u kaldırmak ve yer işaretleri, geçmiş gibi profil bilgilerinizi silmek için Sil’e dokunun. Chrome’un yüklemesini kaldırdığınızda profil bilgilerini silerseniz, bu verilere daha sonra tekrar ulaşamazsınız.

Google hesabınızla senkronize edilmiş bilgileriniz, Google sunucularında kalmaya devam edecektir. Tarama geçmişi gibi bilgilerinizi de silmek istiyorsanız tarayıcıyı kaldırmadan önce Chrome geçmişini silebilirsiniz.

Android telefonlardan nasıl kaldırılır ?

Chrome, Android işletim sistemli telefonlarda otomatik olarak yüklü gelmektedir. Android telefonlardan Google Chrome kaldırılamamaktadır.

Eğer farklı bir tarayıcı kullanmak istiyorsanız yükleyip kullanabilirsiniz. Android 7.0 üzeri işletim sistemleri için uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz. Ayarlar / Uygulamalar / Google Chrome seçeneğine girerek uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Google Chrome hakkında diğer sorularınız için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*