Anasayfa / Mobil / Signal hesabı nasıl kapatılır

Signal hesabı nasıl kapatılır

Son zamanlarda Signal Messenger kullanımının artmasıyla birlikte, Signal hesabı nasıl kapatılır ? Sorularını da sıkça alıyoruz. Aşağıdaki anlatımı takip ederek signal hesabınızı silebilirsiniz.

Reklamlar

Signal, açık kaynaklı, şifreli bir sesli arama, görüntülü arama ve anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Signal Vakfı tarafından geliştirmektedir. İnternet üzerinden dosyaları, sesli mesajları, görselleri ve videoları içerebilen kişiler arası veya grup mesajları göndermek için kullanılır. Whatsapp’ın sunduğu tüm özellikleri Signal’de bulabilirsiniz. Kişisel verilerin güvenliği açısından anlık mesajlaşma uygulamaları içerisinde en güvenlisi olarak bilinir.

Peki Signal hangi ülkeye ait ?

Reklamlar

Signal uygulaması ABD‘de kurulan Signal Vakfı ve Signal Messenger LLC tarafından geliştirilen kar amacı gütmeyen uluslararası uygulamadır. Tamamiyle sosyal sorumluluk misyonu ile hazırlanmıştır. Signal Vakfı, resmi olarak Signal Teknoloji Vakfı , Moxie Marlinspike ve Brian Acton tarafından 2018 yılında kurulmuştur.

Signal messenger hesabı nasıl silinir ?

Signal uygulamasını açın.

Uygulama “Ayarlar” ekranına giriş yapın.

Ayarlar ekranında “Gelişmiş” seçeneğine girin.

Gelişmiş ekranında “Delete account” seçeneğine dokunun.

Ülke seçimi yaparak, telefonunuzu yazıp işlemi doğrulayın. Tekrar delete account seçeneğine dokunarak hesabınızı silebilirsiniz.

İşlemden sonra hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır. Hesabınızı sildikten sonra dilerseniz tekrar açabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir limit olmadan hesabınızı silip tekrar açma şansınız var.

Signal Messenger hakkında ilerleyen zamanlarda daha fazla resimli anlatımla karşınızda olacağız.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*