Anasayfa / Yazılım / Sansürsüz internet için “ZenMate” Nasıl Kullanılır

Sansürsüz internet için “ZenMate” Nasıl Kullanılır

zenmate

Reklamlar

Sansürsüz ve özgürce internete girmek için Chrome tarayıcınıza yükleyeceğiniz ZenMate eklentisi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. ZenMate nasıl kullanılır , Ne işe yarar gibi konulara değineceğiz.

Birçok kullanıcı için Dns değiştirmek gibi işlemler zor gelebilir. Bunlar hakkında birçok resimli anlatım yapılmasına rağmen amatör internet kullanıcıları bu işlemleri yapmakta zorlanmaktadır. Bugün paylaşacağımız ZenMate uygulaması ile , Chrome tarayıcınıza yükleyeceğiniz küçük bir eklenti ile özgürce bütün sitelere girebilirsiniz. Kullanılabilecek proxy işlemleri arasına iyi bir alternatif olarak giren ve herhangi bir program kurulumu gerektirmeyen ZenMate Chrome eklentisi sayesinde hem hassas dökümanlarınızı, belgelerinizi ve kişisel gizliliğinizi kolayca koruyabilir, engelli içerikleri rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Programın Nasıl kurulduğunu ve nasıl kullanıldığını anlatmaya çalışalım.

Reklamlar

ZenMate Nasıl Kullanılır

Öncelikle Ücretsiz butonuna basarak eklentiyi tarayıcımıza yüklemeye başlıyoruz.

zenmate 1

Yeni uzantıyı onaylamak için Ekle Butonuna tıklayarak devam ediniz.

zenmate 2

Ekle butonuna bastıktan sonra eklentiniz yüklenmiş olacaktır. , Yüleme bittikten sonra eklentiye e-mail adresinizi yazmanız gerekiyor.  E-posta adresinizi girdikten sonra “Get secured now” butonunu Tıklayarak devam ediniz.

zenmate 3

İşlem tamamlandıktan sonra eklenti size özel bir şifre üretecektir. Bu şifreyi not almalısınız. Şifreyi kurulum bittikten sonra tekrar girmemiz gerekecektir.

Mail adresimizi yazdıktan sonra çıkan mavi ekranda uygulama tarafından üretilen şifreyi giriyoruz. Şifreyi yazdıktan sonra Go it ! butonuna basıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz.

zenmate 4

Eklentinin kurulumunu yaptıktan sonra sansürsüz bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Eklentiyi aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  Eklentiyi kullanmak için Chrome tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.

İNDİRZenMate

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

4 yorum

  1. çok teşekkürler çok işime yaradı

  2. her Turlu yasak siteye girebilirsiniz dns falan degistirme yok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*