Anasayfa / Mobil / Samsung S4 ile Nokia Lumia 520 Karsılastırması

Samsung S4 ile Nokia Lumia 520 Karsılastırması

Samsung-Galaxy-S4-vs-Nokia-Lumia

Microsoft, 750 Dolara Galaxy S4 almak yerine nelerin alınabileceğini anlatan yeni bir video yayınladı. Uygun fiyatlı pek çok ürünün alındığı video, oldukça dikkat çekici.

MicrosoftWindows Phone 8 ve Windows 8 işletim sistemlerini tanıtmak amacıyla yeni reklam videoları yayınlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video, Samsung‘un tepkisini çekecek türden.

Reklamlar

Ben Rudolph150 Dolara satın aldığı T-Mobile tabanlı Lumia 521 ileGalaxy S4‘ü karşılaştırdı. Üst seviye hafıza seçeneği ile 750 Dolara satın alınan Galaxy S4 yerine neler alınabileceğinin anlatıldığı videoda, giriş seviyesi Windows Phone 8 modeli, iyi bir kulaklık, hafıza kartı ve taşınabilir bilgisayar alan Ben Rudolph,  fiyat performans oranına vurgu yapıyor.

Galaxy S4‘ün iyi bir kamera, ekran ve binlerce uygulamayı destekleyen güçlü bir markete sahip olduğunu kabul eden Ben Rudolph, çok daha uygun bir modelle benzer özellikleri kullanabileceğimizi söyledi.

Reklamlar

750 Dolara Ben Dudolph neler aldı?

750 Dolarlık Galaxy S4‘ü almak yerine Microsoft Store‘a gidip, 150 Dolara Lumia 521 alan Rudolph, elinde kalan 600 Dolarla telefona ek olarak;

  • 20 Dolara 16 GB microSD kart
  • 100 Dolara Monster Purity kulaklık
  • 30 Dolara 3 aylık Xbox Music üyeliği
  • 450 Dolara dokunmatik ekranlı Asus Vivobook X202E dizüstü bilgisayar satın aldı.

Bir açıdan garip olan bu karşılaştırmaya göre, Windows Phone 8 kullanan üst seviye telefonların da ne kadar gerekli olduğu sorusunu da sordurmuyor değil. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak:SDN

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*