Anasayfa / Mobil / Samsung Galaxy Note 3’un Goruntusu Sızdı

Samsung Galaxy Note 3’un Goruntusu Sızdı

Galaxy Note 3

Reklamlar

Samsung‘un mobil cihazlarına ilişkin haberler paylaşan SamMobile sitesi, firmanın merakla beklenen Galaxy Note 3modeline ait olduğunu iddia ettikleri fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere telefonun ekranı beklendiği gibi devasa boyutlarda. Telefonun kasasının köşeleri ve çerçevesi, bir diğer beklenen model olan Galaxy Mega 6.3 değil de Note 3 olduğuna işaret ediyor.

Site, yaptıkları incelemelerin, telefonun Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Telefonun 5,99 inç boyutlu AMOLED ekrana, 13 megapiksel kameraya, sekiz çekirdekli ya da Snapdragon 800 işlemciye sahip olması bekleniyor. Android 4.2.2 ya da 4.3 işletim sistemine sahip olacak olan telefonda Samsung TouchWiz Nature UX arabirim bulunması bekleniyor.

Reklamlar

Prototip bir model olduğu söylenen fotoğraflardaki telefonda ne gibi SPEN işlevleri olduğu henüz anlaşılabilmiş değil. Samsung’un cihazla ilgili resmi tanıtımı, 6 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olanIFA 2013 etkinliğinde yapması bekleniyor.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*