Anasayfa / Mobil / Samsung Galaxy Note 3’un Goruntusu Sızdı
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Note 3’un Goruntusu Sızdı

Galaxy Note 3

Samsung‘un mobil cihazlarına ilişkin haberler paylaşan SamMobile sitesi, firmanın merakla beklenen Galaxy Note 3modeline ait olduğunu iddia ettikleri fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere telefonun ekranı beklendiği gibi devasa boyutlarda. Telefonun kasasının köşeleri ve çerçevesi, bir diğer beklenen model olan Galaxy Mega 6.3 değil de Note 3 olduğuna işaret ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Site, yaptıkları incelemelerin, telefonun Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Telefonun 5,99 inç boyutlu AMOLED ekrana, 13 megapiksel kameraya, sekiz çekirdekli ya da Snapdragon 800 işlemciye sahip olması bekleniyor. Android 4.2.2 ya da 4.3 işletim sistemine sahip olacak olan telefonda Samsung TouchWiz Nature UX arabirim bulunması bekleniyor.

Prototip bir model olduğu söylenen fotoğraflardaki telefonda ne gibi SPEN işlevleri olduğu henüz anlaşılabilmiş değil. Samsung’un cihazla ilgili resmi tanıtımı, 6 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olanIFA 2013 etkinliğinde yapması bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın