Anasayfa / Multimedya / Resimlere Toplu İmza , Logo Nasıl Konur

Resimlere Toplu İmza , Logo Nasıl Konur

Merhaba ozengen.com takipçileri. Bugün sizlerden sıkça gelen bir soruya cevap vermeye çalışacağız. Resimler, fotoğraflar’a toplu bir şekilde imza atma veya logo koyma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız. TSR Watermark Image Software yazılımı ile resimlerinize istediğiniz damgaları kolaylıkla vurabilirsiniz. Yazılımın birçok özelliği mevcut. İmza ve logo ekleme konusunda birçok farklı yazılım kullanabilirsiniz fakat Watermark oldukça kolay bir kullanım arayüzüne sahip. Amatör bilgisayar kullanıcılarının bile çok kolay bir şekilde kullanabileceği bu yazılımın nasıl kullanıldığını resimli olarak paylaşalım.

Reklamlar

Öncelikle yazılımı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

mavi_indir

Reklamlar

 

Programın çalışması için .Net Framework 4‘e ihtiyaç duyuyor. Yazılımı kurduktan sonra Framework kurulumu otomatik olarak başlayacaktır.

net framework 4

Kurulum bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp programı çalıştırabilirsiniz.

Programı çalıştırdıktan sonra imza atmak istediğiniz resimlerin hepsini seçerek yazılıma ekleyin.

Resimlerinize yazı yada logo eklemek için sağ tarafta bulunan “Text” “Graphic” seçeneğini kullanabilirsiniz. Daha sonra font , stil ve renk gibi ayarları yapabilirsiniz. Resim üzerinde önizlemeleri görebilirsiniz.

Watermark 1

Resimlerinize Watermark Effects menüsünü kullanarak efekler ekleyebilirsiniz. İşlemleri yaptıktan sonra Save ile kaydedebilirsiniz.

Watermark 2

İnternet’e koyduğunuz resimlerin çalınmasını engellemek için bu tarz programları kullanarak fotoğraflara imzanızı atabilirsiniz.  Programın kullanımı hakkında sorun yaşayan kullanıcılar sorularını bizlere iletirse yardımcı olabiliriz. Alternatif yazılımlar arıyorsanız sitemizde arama yaparak diğer yazılımlar hakkındaki yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

NOT: Programın desteklediği çıktı formatları: JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*