Anasayfa / Multimedya / Online video birleştirici siteler

Online video birleştirici siteler

Reklamlar

Online video dönüştürücüler aracılığıyla herhangi bir program yüklemeden online araçlar sayesinde videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Video birleştirme, video düzenleme, videolara efek ekleme ve müzik ekleme gibi işlemleri online siteler aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Piyasada birçok online video editörü var fakat bu siteler içinde en kullanışlı ve praik olarak siteleri bir araya getirmeye çalıştık. Bu siteler ile çok kolay bir şekilde videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Listeye eklememizi istediğiniz veya ekli sitelerden faydasız olduğunu düşündüğünüz siteleri bize yorum olarak iletebilirsiniz.

Reklamlar

Youtube video editör

Videolarınızı düzenlemek için diğer YouTube özelliklerini kullanabilirsiniz. Videolarınızı kırpma , efekt ekleme, müzik ekleme gibi işlemleri çok kolaylıkla videolarınıza ekleyebilirsiniz. Youtube video editör ile birçok efekt özelliğini kullanabilirsiniz.

Youtube, Işıklandırmayı ve rengi otomatik düzeltme, Sarsıntılı kamera hareketlerini sabitleme, Ağır çekim uygulama, Zaman atlama uygulam, Görüntüyü döndürme, Filtre uygulam,a Özel bulanıklaştırma, Yüz bulanıklaştırma gibi efektler sunmaktadır.

Youtube video birleştirici editöre giriş yapmak için tıklayın.

Magisto’s smart video editor

Magisto, video düzenleme ve ham videolarınızı işleme konusunda oldukça iyi bir seçenek olabilir. Videolarınızı düzenlemenin yanı sıra, resimlerinizden video oluşturma , slayt yapma gibi birçok seçenek sunuyor. Kolay kullanımı ile en amatör kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir.

Magisto video editöre giriş yapmak için tıklayın.

VideoToolBox

Videotoolbox, video düzenleme konusunda bütün seçenekleri sunan, pratik bir oneline video düzenleme sitesidir.

Video araçları kutusuna giriş yapmak için tıklayın.

Kaltura video editör

Kaltura online video platformu, ücretsiz olarak iyi bir araç sunuyor. Web Yayıncılığı, Kurumsal YouTube, Canlı Yayın ve Video on Demand(VOD) gibi bir çok özelliği üzerinde barındıran açık kaynak kodlu online video platformudur. Kaltura ile medya kuruluşları, servis sağlayıcılar, işletmeler ve eğitim kurumları için video çözümleri sunabilirsiniz.

Kaltura video editöre giriş için tıklayın.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*