Anasayfa / Multimedya / Flash Oyun Nasıl İndirilir Resimli Anlatım

Flash Oyun Nasıl İndirilir Resimli Anlatım

İnternette Flash oyun nasıl indirilir? konusunu resimli olarak sizlere anlatmaya çalışacağız. Flash oyunlar, özellikle çocuklar tarafından oynanan ve oldukça rağbet gören oyunlardır. Flash oyunları web sitelerinden açmak biraz riskli bir işlemdir. Her flash oyun sitesi güvenilir değildir malesef. Durum böyle olunca flash oyun sitelerini çocukların açması riskli bir durum oluşturabilir. Bu tarz durumlarda oyunları bilgisayara indirerek , bilgisayardan çalıştırmak mantıklı bir yol olacaktır.

Reklamlar

Aşağıdaki yöntem ile flash oyunları basit bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve çalıştırabilirsiniz. İndirme işlemi için herhangi bir program kullanmanıza gerek yoktur. Bilgisayarınızda flash oynatmak için herhangi bir program yoksa oyunları çalıştıramazsınız. Bunun için herhangi bir flash oynatıcı indirebilirsiniz.

Flash oyunları indirmek için aşağıdaki 2 aşamalı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar

Flash oyunlar bilgisayar’a nasıl indirilir ?

Öncelikle file2hd.com web sitesine giriş yapıyoruz.

Flash oyunun bulunduğu sitenin linkini URL alanına kopyalıyoruz. “I have read and agree” seçeneğini de işaretleyerek Get Files butonuna tıklıyoruz.

Flash oyun indirme 1

Butona bastıktan sonra sayfayla ilgili detaylar listelenecektir. Açılan ekranda CTRL + F kısayol tuşuna basarak “.SWF” yazarak arama yapıyoruz.

Flash oyun indirme 2

.swf ile biten bağlantıya sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” veya “Farklı Kaydet” butonuna basarak indirme işlemini tamamlıyoruz.

Dosyayı bilgisayarınıza kaydettikten sonra herhangi bir flash oynatıcı ile veya Chrome , Explorer tarayıcı ile açabilirsiniz. Dosya indirmede sorun yaşıyorsanız yorum gönderebilirsiniz. Tekrar yardımcı olmaya çalışırız. Sizlerinde flash oyun indirmek için daha pratik veya kolay bir yönteminiz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Bu sayede bilmeyen kullanıcılara fayda sağlamış olursunuz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

8 yorum

  1. iki adet swf indirdim ikisi de açılmadı.ne yapabilirim?

  2. hangi tarayıcıdan yapıyoruz

  3. beyzaberfuoyuncu

    swf yazısı çıkmadı

  4. saol kardeşim

  5. internet bağlantısı şeklinde çalışıyor ama

  6. merhaba ben yaptım ama iki tane .swf ile biten linkler var yardımcı olur musunuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*