Anasayfa / İnternet / Redhack Safak Sezer’i Hackledi mi ?

Redhack Safak Sezer’i Hackledi mi ?

Şafak Sezer yazdı, Redhack oynadı! Ünlü oyuncunun Twitter’ında son durum nedir?

2013 yılının sosyal medyada en fazla konuşulan gruplarından birisi olan Redhack, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya yine bomba gibi düştü. Gündeme yine ilk sıradan oturan Redhack, bu sefer başka bir olayla sosyal medya hashtag‘indeki yerini aldı.

Reklamlar

Yine Twitter’ın son zamanlarda en popüler oyuncularından olan Şafak Sezer‘in kişisel hesabı geçtiğimiz günlerde Redhack tarafından hacklendi, hesap ele geçirilmiştir, demek ki neymiş boyundan büyük işlere kalkışmayacakmışsın gibi hack edildiğine dair twittlerle doluydu. Olay gündeme bomba gibi düştü. Twitter bütün gün bu haberle çalkalanırken, olayın iç yüzü üzerinden geçen 3 4 saat sonrasında anlaşıldı. Olayın ardından gelen geç kalınmış Redhack açıklaması,: “kendi kendisini hacklemiş, bizim onun gibilerle uğraşacak zamanımız yok” açıklaması yaptı.

redhack safak

Reklamlar

Ardından Şafak Sezer’in hesabından yazılan bir mesajda “Evet arkadaşlar bugün bir prova yaptım gördüm ki Sanal alemde herşeyde inanan bir grup var. Etmeeeee”ifadeleri kullanıldı. Hesap üzerinden devamı gelen bu twitlerin sonunda, profilin hiçkimse tarafından hacklenmediği, Şafak Sezer’in Redhack ile dalga geçtiği ortaya çıktı. Hacklenmiş süsü verip, Redhack grubunu ayağa kaldıran Sezer, hackerların sevincini kursağında bıraktı. Geriye sosyal medyada gülebileceğiz işte şu kareler kaldı;

 

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*