Anasayfa / Oyun / PUBG bilgisayara nasıl yüklenir bilgisayarda nasıl oynanır

PUBG bilgisayara nasıl yüklenir bilgisayarda nasıl oynanır

Bugünkü yazımızda son zamanların popüler oyunu PUBG’yi bilgisayarınıza nasıl yükleyip oynayabileceğinizi anlatacağız. PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa adıyla PUBG, Oyununda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmak. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp öldürmeleri kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Reklamlar

Birçok internet sitesinde verilen birçok oyunu yükleme linki ve yöntemi çalışmamaktadır. Aşağıdaki işlem kesinlikle çalışmaktadır. Windows 7, Windows 8, Windows 10 sistemlerde oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Öncelikle oyunu yüklemek için gerekli dosyaları indirin. İndirmek için TIKLAYIN.

Reklamlar

PUBG bilgisayara nasıl yüklenir ?

Dosyayı açarak , dosyanın içindeki exe dosyasını çalıştırın.

İlk yükleme aşaması başlayacaktır. Bu yükleme aşaması oldukça kısa sürmektedir. Yaklaşık 5 dk içinde yükleme tamamlanacaktır.

Yükleme tamamlandıktan sonra Start butonuna tıklayarak başlatın.

Son aşamada, oyunun güncellemeleri ve son halini indirmek için bir yükleme daha yapılacaktır. Bu yükleme sırasında yaklaşık 1 GB’lık bir dosya indirilmektedir. Bu aşamadaki yükleme internet hızınıza bağlı olarak yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Yükleme tamamlandıktan sonra Play butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyun sorunsuz açılacaktır.

Google hesap bilgilerinizi kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. PUBG’i bilgisayarda oynamak için kullanabileceğiniz en güncel ve kolay yöntem budur. İşlemi başarıyla tamamlayıp oyuna giriş yapan arkadaşlar yorum yaparsa seviniriz. İyi eğlenceler !

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*