Anasayfa / Yazılım / Outlook 2016 İmza Nasıl Eklenir

Outlook 2016 İmza Nasıl Eklenir

Outlook 2016 ‘da kullanıcılar imza nasıl eklenir ? sorusunu sıkça yönlediriyor. Firmalar genelde toplu lisans alımlarını ingilizce olarak aldığı için , Office dili de ingilizce geliyor ve imza ekleme seçeneğini bulmak daha da zorlaşabiliyor. Diğer versiyonlarda imza nasıl ekleyebileceğinizi daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Temel olarak menüler aynı olduğundan , bu anlatımlar ile de işlemi yapabilirsiniz.

Reklamlar

Birçok firma imza seçeneğini varsayılan olarak sunmakta ve sunucudan otomatik olarak çekilmesini sağlamaktadır. Eğer genel bir prosedür yoksa imzanızı kendiniz eklemeniz gerekmektedir. Türkçe veya ingilizce Outlook 2016 versiyonunda imza eklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Sol üstte bulunan “File / Dosya” seçeneğine tıklıyoruz.

Reklamlar

Burada açılan menüden “Options / Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyoruz.

Sol sekmede bulunan “Mail” seçeneğine tıklayarak ortada açılan menüden;

Signatures / İmza” seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda imza profilinizi belirleyebilir, imzanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Outlook versiyonları ve Office hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizi kullanabilirsiniz. İşlem hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*