Anasayfa / Bilişim / Online Dosya Depolama Nasıl Yapılır

Online Dosya Depolama Nasıl Yapılır

dosya depolama

Reklamlar

En iyi online dosya depolama servislerini sizlerle paylaşacağız. Bilgisayar ,tablet ve telefonlarınızda bulunan önemli dosyalarınızı bu servisler aracılığıyla saklayabilirsiniz. Dosya depolama servislerinin birçok avantajı vardır. Özellikle telefon ve tabletlerde dosyalarınızı yükleyerek istediğiniz zaman bu dosyalara erişebilirsiniz.

Online dosya yükleme servislerinin son zamanlarda kullanımı oldukça artmıştır.  Sizlere bu konuda en iyi olan servisleri tanıtacağız.

Reklamlar

Google Drive

Google her hizmetinde olduğu gibi dosya depolama hizmeti ile son derece popülerdir. G-mail kullanıcıları için entegre bir çalışma sistemi olan Google driver ücretsiz olarak sunduğu 15 GB’lık  yükleme alanı ile listenin başında yer alıyor. Daha fazla dosya alanı isteyen kullanıcılar 1.99$ gibi kücük bir ücretle 100 GB alana sahip olabilir. Dosya depolama işlemlerinizde ilk tercihiniz Google Drive olabilir.

Windows, Mac OS, iOS ve Android platormları üzerinde destek sunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İNDİRGoogle Drive

En eski bulut depolama servislerinden biri olan Dropbox 2GB’lık ücretsiz depolama alanı sunmaktadır. Ayrıca öneri yaparak kullanıma başlattığınız her arkadaşınız için ek olarak 500 mb alan kazanabilirsiniz.

Dropbox’ın  Windows, MacOS, Linux, iOS, Android ve BlackBerry gibi birçok platform için desteği bulunmaktadır.Pratik bir arayüze sahip olan Dropbox sizler için iyi bir tercih olacaktır.

İNDİRDropbox

Yandex’in yakın zamanda faliyete geçirdiği bir diğer servisimiz Yandex Disk. En önemli özelliklerinden biride 10 GB lık bir depolama alanı sağlamasıdır. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek 10 GB daha alan sağlayabilir ve toplamda 20 GB’lık bir alana sahip olabilirsiniz. Yüksek depolama alanı isteyen kullanıcılar için iyi bir tercih olacaktır.

Yandex Disk’i Android , ios ve windows sistemlerde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

İNDİRYandex.Disk

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*