Anasayfa / Mobil / Nokia Lumia 925 Süper Bir Reklamla Duyuruldu

Nokia Lumia 925 Süper Bir Reklamla Duyuruldu

Nokia kısa zamanda raflarda görebileceğimiz yeni Lumia modeli 925 için iPhonelu bir reklam yayınladı. Nokia, reklamda iPhone’un kamerası ile insanları zombiye çevirdiğini söylüyor.

Akıllı telefon pazarında Windows Phone 8 ile rekabet içerisinde olanNokia, telefonlarında donanım özellikleri kadar kamera performansı ile ön plana çıkmayı başardı. Son zamanlarda sıkça duyar olduğumuz 41 Megapiksel çözünürlük ise Nokia‘nın akıllı telefonların kamera savaşındaki en büyük kozu.

Reklamlar

Nokia‘nın bu kozu kısa zamanda EOS ismindeki bir Windows Phone cihazla kullanması beklenirken firmanın geçtiğimiz ay duyurmuş olduğu yeniLumia modeli 925‘in kamera performansına dair de yeni bir reklam yayınlandı. Yayınlanan reklam ise Apple‘ın akıllı telefonu iPhone‘u kullanıyor ve telefonun fotoğraf çekimlerinde insanları nasıl zombiyedönüştürdüğünü gösteriyor.

Nokia, reklamda iPhone‘un gece çekimlerinde ve ışıksız ortamlarda elde edilen fotoğraflarda yeterince performans sergileyemediğini fakat Lumia 925‘in ışıksız ve düşük ışıklı ortamlarda daha kaliteli çekimler yapabildiğinin altını çiziyor. Nokia’nın ilginç reklamını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Reklamlar

 

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*