Anasayfa / Mobil / LG G5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

LG G5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

lg g5 ekran

LG G5 telefonlarda ekran görüntüsü almak için aşağıdaki iki yöntemi kullanabilirsiniz. Lg telefonlarda ekran görüntüsü almak, diğer telefonlara göre biraz daha farklılık gösteriyor fakat son birkaç modelde bu yöntemi değiştirmeden devam ettirmektedir.

Reklamlar

LG telefonlarda alınan ekran görüntüsünü; Galeri > ScreenShot klasöründe bulabilirsiniz. Bu klasöre giriş yaparak resim üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü almanın birkaç farklı yolu vardır

Reklamlar

Ekranın yan kısmında bulunan “Ses Açma” ve telefonun arka kısmında bulunan “Power” tuşuna aynı anda basın. Ekran görüntüsünün detaylarını bildirim ekranında görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

g5 ekran görüntüsü

2. olarak menüleri kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. LG hızlı erişim menüsünde bulunan “Capture+” seçeneğine tuşlayın. Ekran görüntüsü alınarak düzenlenebilir hale gelecektir.

Diğer modellerden farklı olarak sadece tuşlar yer değişmiştir. Bu işlem ile tüm lg telefonlarda ekran görüntüsünü alabilirsiniz. işlemi uygulama ile yapmak isteyen kullanıcılar;

Ekran görüntüsü almak için android işletim sistemlerinde oldukça kullanışlı uygulamalar’da bulunmakta. Sürekli ekran görüntüsü alıyorsanız bu uygulamaları ve bu uygulamarın gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz. Bu alanda en başarılı uygulama Ekran Görüntüsü Kolay, ile bu ekran görüntülerini düzenleyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü kolay indirmek için tıklayın

Uygulama oldukça pratik ve kolaydır.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*