Anasayfa / Mobil / iPhone 5C’nin Fiyatı Belli Oldu

iPhone 5C’nin Fiyatı Belli Oldu

Apple‘ın bu yılın sonunda tanıtacağı iddia edilen iPhone 5C ile ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak ambalaj görselleri daha sonra da kasa görsel ve videoları yayınlanan iPhone 5C‘nin bu sefer defiyatı belli oldu. Söylentilerin kaynağı olan Çin‘den gelen bilgilere göre sözde bütçe dostu iPhone’un fiyatı 3000 Yuan yani 490 Dolar olacak.

Reklamlar

Hali hazırda satışı devam eden iPhone 5‘ten 150 Dolar daha ucuz olan sözde iPhone 5C için şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Sadece Apple yetkilileri katılmış olduğu bir konferansta ürünlerinin kalite standartlarını düşürmeyeceklerini açıklamıştı.

Bu açıklamadan bir sonraki nesil iPhone’larda düşük kaliteli plastik malzeme kullanılmayacağını çıkarabiliriz. Bu da iPhone 5C‘nin renkliiPhone olacağı yönündeki söylentileri güçlendirmiş oluyor.

Reklamlar

Geçtiğimiz gün yayınlanan iOS 7 Beta 5‘te beyaz iPhone’un açılışında beyaz zemin üzerine siyah elma logosu ve siyah iPhone’un açılışında ise siyah zemin üzerine beyaz elma logo kullanılması renkli iPhone‘lar mı geliyor? söylentilerini iyice arttırıyor.

Bakalım yılsonunda düzenlenecek olan Apple etkinliğinde elma severleri ne gibi yenilikler bekleyecek.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*