Anasayfa / Google Chrome / Internetsiz chrome kurulumu nasıl yapılır

Internetsiz chrome kurulumu nasıl yapılır

Bugün, internet bağlantınız olmadan Chrome yüklemesi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bildiğiniz gibi Chrome, online bir yükleme aracı ile yüklenmektedir. İnternet bağlantısı olan bilgisayarlarda ilgili linke girerek, online olarak Chrome’u saniyeler içerisinde yükleyebilirsiniz. Peki internetsiz kurulum nasıl yapılır ?

Reklamlar

Ofline kurulum için Chrome’un ilgili dosyasını indirmeniz gerekiyor. Çevrimdışı yükleme sadece internetsiz kurulumlar için değil, aynı zamanda indirme ve yükleme sorunu yaşadığınız zaman da kullanılabilir. Birçok yükleme hatalarını çevrimdışı yükleme dosyası ile çözebilirsiniz.

Internetsiz Google Chrome nasıl kurulur ?

Chrome çevrimdışı yükleme dosyasını idirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Açılan ekranda “Download Chrome” seçeneğine tıklayarak çevrimdışı yükleme dosyasını indirin.

Reklamlar

Dosya boyuru ortalama 57 MB’dır.

İndirdiğiniz yükleme dosyasını, yükleme yapmak istediğiniz bilgisayara kopyalayın ve ChromeStandaloneSetup64 dosyasına çift tıklayarak kurulumu yapın.

Kurulum otomatik olarak tamamlanacaktır. İnternetsiz Chrome yükleme işlemi bu kadar! Chrome hakkında tüm merak edilenler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*