Anasayfa / Sosyal Medya / İnstagram Yorum Silme Nasıl Yapılır
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Yorum Silme Nasıl Yapılır

İnstagram’da yaptığınız yorumu veya paylaşımlarınıza yapan yorumları silebilirsiniz. Gönderdiğiniz yorumlarda herhangi bir hata olması durumunda silerek yeniden yorum gönderebilirsiniz. Bu gibi durumlar için ilerleyen zamanlarda yorum düzeltme özelliğinin geleceğini düşünüyoruz. Yorumunuzu sildiğiniz zaman bu yoruma gelen beğeniler de silinecektir. Yaptığınız paylaşımlarda yorum yapılmasını engelleyebilir veya yorumlara belirli filtreler olusturabilirsiniz. Konu ile alakalı daha önceki resimli anlatımlarımıza göz atabilirsiniz.

Android veya ios telefonlarda işlem aynıdır. Yorumunuzu sildikten sonra tekrar geri alma şansınız vardır. Belirli bir süre içinde geri almadığınız taktirde kalıcı olarak silinecektir. İnstagram’da yorumlarınızı listeleyebileceğiniz herhangi bir seçenek olmadığı için , yorum yaptığınız alanı biliyor olmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar nasıl silinir ?

İnstagram hesabınıza giriş yapın.

Yorum yaptığınız gönderiyi bularak, yorumunuzun üstüne gelerek basılı tutun.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumunuzu seçtikten sonra uygulamanın sağ üst köşesinde silme penceresi aktif olacaktır. Sağ üst köşede bulunan çöp tenekesi simgesine dokunarak yorumunuzu silebilirsiniz.

Yorumunuzu sildikten sonra sayfanın hemen üstünde “Yorum silindi. Geri almak için dokun.” seçeneğini görebilirsiniz. Eğer yorumunuzu geri almak ve silme işlemini iptal etmek isterseniz yaklaşık 5 sn içinde bu seçeneğe dokunabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işlem yapmazsanız yorumunuz silinmiş olacaktır.

İşlemden sonra yorumunuz geri getirilemez şekilde silinmiş olacaktır. Resimli anlatım Android işletim sisteminde yapılmıştır. İos telefonlarda da aynı adımları takip ederek yorum silme işlemini yapabilirsiniz. İnstagram hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın