Anasayfa / Sosyal Medya / instagram hesap gizleme nasıl yapılır

instagram hesap gizleme nasıl yapılır

Instagram profiliniz varsayılan olarak tüm kullanıcılara açık olarak gelmektedir. Instagram profilinizi, sadece sizi takip eden kullanıcılara açmak ve diğer kullanıcılar için gizlemek için telefonda veya bilgisayarda aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Reklamlar

instagram profil gizleme işlemini uyguladıktan sonra, takipçiler tarafından size takip isteği gönderilecektir. Bu isteği kabul ettiğiniz kişiler profilinizi görebilecektir. Profilinizi gizlemezseniz, tüm kullanıcılar tarafından resimleriniz, videolarınız ve hikayeleriniz görünebilir. Profil gizleme işlemi oldukça kolaydır. Profilinizi gizlemek için web’den instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

instagram profil gizleme

Web hesabına giriş yaparak gizlemek için öncelikle aşağıdaki linke tıklayın.

Reklamlar

instagram web hesabına giriş yapmak için tıklayın.

Açılan ekranda “Gizli hesap” tikini işaretleyin.

“Hesabın gizliyken, Instagram’da sadece onayladığın kişiler senin fotoğraf ve videolarını görebilir. Mevcut takipçilerin etkilenmeyecektir.”

instagram uygulamasını kullanarak hesabınızı gizlemek için Instagram seçeneklere giriş yapın.

Seçenekler ekranında “Gizli hesap” seçeneğini sağa kaydırarak aktif hale getirin. Çıkan onay ekranında işlemi onaylayarak tamamlayabilirsiniz. Hesabınız artık gizlenmiştir.

instagram hesap gizleme, profil gizleme işlemlerini yukarıdaki işlemleri uygulayarak yapabilirsiniz. İnstagram hakkınad merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizde arama yaparak ilgili resimli anlatımlarımıza ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*