Anasayfa / Teknoloji / Hyundai i20 bluetooth nasıl açılır

Hyundai i20 bluetooth nasıl açılır

Reklamlar

Hyundai i20 araç kullanıcılarından, son zamanlarda bluetooth açma konusunda birçok sorular geliyor. i20 araçlarda bluetooth nasıl açılır konusunu resimli ve videolu anlatımla anlatacağız.

Araçlarınızda bluetooth teknolojisini kullanarak, telefon ve aracınızı eşleştirebilirsiniz. Telefonunuzu araçla eşleştirerek müzik dinleyebilir, telefon görüşmenizi aracınızın ses sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Buna benzer birçok sesli işlemleri yapabilirsiniz. Araç bluetooth ile telefonu eşleştirmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Reklamlar

Hyundai i20 bluetooth nasıl açılır ?

Telefonunuzdan Bluetooth’u açarak cihaz araması yapın arama sonuçlarında Carkit veya i20 adıyla aracınızı görebilirsiniz. Bağlan seçeneğine tıklayarak şifre ekranına dört adet sıfır yazıyoruz. Bu işlem ile dokunmatik ekranlı araçlarda aygıtı kullanabilirsiniz.

Device : i20 – Carkit

Eşleştirme Şifre: 0000

Dokunmatik ekranı olmayan modeller için Kurulum / Telefon / Telefon eşleştirme seçeneklerini izleyerek aygıtı açıp eşleştirebilirsiniz. Alternatif olarak video anlatıma göz atabilirsiniz.

Aygıt listesi seçeneğinden eski eşleştirdiğiniz telefonları görebilir ve listeden silebilirsiniz. Eğer bu seçenekleri aracınızda görmüyorsanız yorum atmanız halinde tekrar yardımcı olabiliriz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Merhaba ben hyundai i20 2012 model araç aldım bulutud bağlantısı yapamıyorum yardımcı olurmusumuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*