Anasayfa / Teknoloji / En iyi Android Alarm Uygulamaları
Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Android Alarm Uygulamaları

alarm uygulama

Sabahları erken uyanmak, birçok kişi için gerçekten zor bir iştir. Sabahları 5’er dk arayla kurulan ve sürekli ertelenen alarmlar iş , okul hayatını riske atmak anlamına gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Alarm uygulamaları artık oldukça değişik versiyonlar ile karşımıza çıkmaktadır.  Bilmeceler soran , puzzle çözdüren , küçük zeka oyunları ile bu alarmları ertelemeniz biraz zor olacak. Bugün sizlere piyasada bulunan en iyi android alarm uygulamalarını tanıtacağız. Uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ya da beğenirseniz ücretli versiyonlarına geçiş yapabilirsiniz.

İşte en iyi alarm uygulamaları;

Sponsorlu Bağlantılar

Sleep as android, gelmiş geçmiş en iyi alarm uygulamasıdır. Uygulama uygu geçmişinizi kaydederek normal ,ağır bir uykuda olduğunuzu ya da horlamalarınızı tespit edebilir. Alarm’ı duyamam veya alarm ile uyanamam diyen kullanıcılar için birçok farklı uyandırma şekli mevcut. Uygulama sayesinde raporlarınızı Facebook veya Twitter üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Farklı bir alarm uygulaması denemek isteyen kullanıcılara şiddetle öneririz.

İNDİRSleep as Android

Timely alarm , başarılı bir arayüz ve kullanışlı bir arayüze sahip olan başarılı bir alarm uygulamasıdır. Tasarımı ile ön plana çıkan uygulamada sabahları alarmı susturabilmek için matematiksel işlemleri çözmeniz gerekiyor. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İNDİRTimely Alarm Clock

Alarmy, en ilginç uygulamalardan biridir. bu uygulama ile uyanmama şansınız yoktur.  Alarm çaldığı zaman daha önce evinizde çekmiş olduğunuz bir eşyanın tekrar resmini çekmenizi istiyor. Örneğin alarmı kapatmak için mutfağınız resmini belirlediniz. Alarm çaldığı anda mutfağa gidip tekrar o resmi çekmeden susturamıyorsunuz.

Uygulama sizleri sabah uyandırma konusunda oldukça iddalı. Eğer sinirli bir yapınız yoksa bu uygulamayı öneririz.

İNDİRAlarmy

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın