Anasayfa / İnternet / Hotmail Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

Hotmail Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

hotmail şifre unutma

Hotmail şifremi unuttum nasıl geri alırım ? diyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanarak şifrenizi geri alabilirsiniz. Birçok mail servisinde olduğu gibi hotmail’de hesap güvenliğinizi korumak için cep telefonu ve 2. e-posta tanımlaması yapmanız hesabınızı kurtarmak için kesin çözüm sunmaktadır. Fakat bu tanımlamaları yapmadıysanız hesabınızı almanız biraz daha zorlaşmaktadır.

Reklamlar

hotmail icon_64x64Hotmail Şifremi unuttum çözüm

Hotmail Kullanım alanı oldukça geniştir. Hotmail kullanıcıları yıllardır mail çalınmaları ve güvenlik önemlerinin eksikliğinden şikayet etmektedir. Microsoft hesap çalınmalarıyla ilgili çok fazla önlem almıştır.  Hesabımız çalındıktan sonra ne yapabiliriz ?

* Hotmail.com adresine giriş yapıyoruz ve hesap bilgilerimizi girdiğimiz ekranın hemen altında bulunan Hesabınıza erişemiyor musunuz ? seçeneğine girin.

Reklamlar
hotmail geri alma

Mail adresimizi ve Doğrulama kodunu girerek devam ediyoruz.

Daha ekrana aşağıdaki gibi bir seçenek gelecek.

Telefon numaranızı daha önceden tanımlamışsanız 1. ve 2. seçenek ile şifrenizi kolaylıkla geri alabilirsiniz.

Tanımlama yapmadığınızı ve güvenlik sorunuzu bilmediğinizi varsayarak Bunları artık Kullanmıyorum seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz.

hotmail geri alma1

Çıkan ekranda

1. bölüme kurtarmak istediğimiz mail hesabımızı

2. bölüme hesabımızı kurtardıktan sonra bilgileri alacağımız mail adresimizi yazıyoruz. iletişi e-posta adresi sizin için güvenilir bir adres olmalı. Yaptığımız işlemlerle alakalı bilgileri ve kurtarma linklerini bu adresten takip edeceğiz.

hotmail geri alma 2

Son aşamaya geldik.

Burada yazmış olduğunuz bilgiler hesabınızı geri almak için çok büyük önem taşımaktadır.Aşağıdaki istenen bilgileri tam ve doğru bir şekilde girdiğiniz zaman mail adresinizi kesinlikle geri alabilirsiniz.

Ad soyad, Doğum tarihi, Bölge, hesap için kullanmış olduğunuz son şifreler, en son attığınız mailler, en son gelen mailler..

ÖNEMLİ NOT: Bu işlemleri daha önce mailinize giriş yaptığınız bir bilgisayaradan atmanız hesabı geri almanızı kolaylaştırır.

hotmail geri alma 3

Şifrenizi bu yöntemleri uygulayarak alabilirsiniz. Bilgilerinizi hatırlamıyorsanız olumsuz geri bildirim alacaksınız. Maili geri alma konusunda sorun yaşıyorsanız webmaster@ozengen.com adresine mail hesabınızı atarsanız tekrar yardımcı olabiliriz.

Reklamlar

5 yorum

  1. Duygu Karaboyun

    Merhabalar hotmail i yaziyorum sifreyi dogru yazdigim halde yanlis diyor ve oturum acamadim daha yeni acmistim ne yapabilirim birde hotmaili gmaile nasil çevirebilitim

  2. Ama son hic mail gondermedim ki nasil yapicam baska soru olmazmi litfen yardim edin

  3. Hotmail şifreli unutuunutum

  4. hotmail.com şifremi onutum nasıl kortara bilirim

  5. galaxi s4 telefon hafızasından , yani galeriden resimleri sildim . nasıl kurtarabiliriz yardımcı olabılırmısınız

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*