Anasayfa / Yazılım / Google Drive’a Yeni Özellikler Geldi!
Sponsorlu Bağlantılar

Google Drive’a Yeni Özellikler Geldi!

Google’ın online depolama servisi Drive, gelen yeni özellikler ile birlikte artık çevrimdışı düzenlemelere izin verecekken daha sosyal birde yapıya kavuştu. İşte, detaylar.

27/04/2013 14:25

Google‘ın bulut depolama servisi DriveDrobox gibi rakiplerine meyan okumak adına her gün kendini geliştiriyor. Bunun son örneği ise Google‘ınDrive için aynı günde birçok yeni özelliği duyurması ile ortaya çıktı.

Google Drive için gelen yeni özellikler arasında, kullanıcıların artık Driveüzerinde bir profil resmi kullanabileceği ve bu sayede karışıklık olmadan grup şeklinde sohbetlerin yapılabileceği yer alıyor. Aynı dosya üzerinde işlem yapan kullanıcılar bu sohbet özelliği ile etkileşim içinde olabilecekkenprofil resimleri ise, o dosyada kimlerin işlem yaptığını gösterecek.

Sponsorlu Bağlantılar

google-drive-haber1367003795

Drive için gelen diğer yeni özelliklerden bir diğeri ise artık kullanıcılarınservis üzerinde çevrimdışı şekilde dosya işlemlerini yapabilmesine olanak sağlayacak. İnternet bağlantısı gerekmeyecek bu durum için dokümanlar,sunumlar ve hesap tabloları gibi seçenekler rahatlıkla kullanılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan bazı kesimler için kullanımda olan bu yeni özellikler yakın zamanda tüm Drive kullanıcıları için kullanıma sunulmuş olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın