Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook’tan Yeni Özellik: Günün Trend Konuları
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’tan Yeni Özellik: Günün Trend Konuları

facebook trends

Kullanıcıların ilk olarak Twitter’da tanışmış olduğu “Günün Trend Konuları” Özelliği Facebook içinde geliyor. Twitter ‘da kullanıcılar Trending Topic ile günün popüler konularını takip ederek bu konular için yorumlarda bulunabiliyor. Facebook uzun zamandır üzerinde çalıştığı Günün trend konularını kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Haber akış sayfalarında Trending adıyla göreceğimiz özellik tıpkı twitter’da olduğu gibi günün popüler konularını bize sunacak.

Hashtag özelliğinden sonra Trending özelliği ile twitter’ı takip eden facebook , bu yeni özelliği ekleyerek twitter’ın tepkisini çekebilir.  Özellik şimdilik ülkemizde yayına girmiyor fakat Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre Trending özelliği ilk olarak; ABD, ingiltere, Kanada ve Avustralya kullanıcılarına sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ülkeler için yakın zamanda duyurulacak olan özelliğin çok yakın zamanda Türkiye kullanıcıları içinde yayınlanacağını düşünüyoruz. Facebook’un , twitter’a özgü bu özellikleri kullanıcılar tarafından pek tercih edilmesede,  Günün trend konuları özelliği birçok kullanıcının ilgisini çekebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın