Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Silindiğimi veya Engellendiğimi Nasıl Anlarım
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Silindiğimi veya Engellendiğimi Nasıl Anlarım

Facebook’ta arkadaşlıktan silindiğimi veya engellendiğimi nasıl anlarım şeklinde sorular almaktayız. Bugün bu konulara değinmeye çalışacağız.

Silinme ve engellenme arasında çok fark vardır. Silindiğimiz zaman bunu anlayabilirsiniz. fakat engellediğiniz zaman bunu tam olarak anlamak mümkün olmayabilir. Karşı taraf sizi engellediği zaman ve hesabını kapattığı zaman arama sonuçlarında listelenmediği için ikisi arasındaki ayrımı farkedebilimenin en iyi yolu başka bir Facebook hesabından arama yaparak kontrol etmektir. Bu konular hakkında temel bilgileri vererek az  çok bilginiz olmasını sağlayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook silindiğimi nasıl anlarım ?

Silindiğinizi anlamak için kolay ve kesin bir yöntem vardır.

Sizi sildiğinizi düündüğünüz kullanıcıyı arama bölümüne yazarak arama yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

facebook arama

Kişinin profiline girdiğiniz zaman arkadaşı ekle menüsünü görüyorsanız bu kişinin arkadaşlık listesinden çıkarıldığınız anlamına gelmektedir.

facebook arkadaşı ekle

Facebook engellendiğimi nasıl anlarım ?

Engellendiğimizi anlamak için en iyi yöntem arama yöntemidir.

Sizi engellediğini düşündüğünüz kullanıcının adını soyadını yazarak arama yapınız. Arama sonuçlarında veya gelişmiş aramalarda kullanıcının profilini göremiyorsanız, bu kişi sizi engellemiş anlamına gelir.

Emin olmak için başka bir Facebook profilinde arama yapabilirsiniz.

arama

Yukardaki yöntemleri kullanarak silindiğinizi ve engellendiğinizi anlayabilirsiniz. Bunlar haricinde program ve yazılımla bunları görebileceğinizi vaat eden programları indirmeyiniz. Bu tarz programlar virüs içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın