Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook kod gelmiyor sorunu çözümü

Facebook kod gelmiyor sorunu çözümü

Facebook hesabını güvene almanın en kolay yolu, mobil doğrulama kullanmaktır. Bu sayede hesabınıza farklı cihazlardan giriş yaptığınız zaman telefonunuza gelen kodu doğrulayarak hesabınızı açabilirsiniz. Başkalarının hesabınızı ele geçirmesini ve hesabınıza giriş yapmasını engellemek için güzel bir yöntemdir.

Reklamlar

Bazı durumlarda doğrulama kodu, kullanıcılara ulaşmamaktadır. Bugün, Facebook kod gelmiyor ? Kod gelmesini nasıl sağlarım? Hesabımı nasıl doğrularım? gibi sorulara cevap vereceğiz. Facebook hesabınıza giriş yaparken kod talep ediyorsunuz fakat telefonunuza herhangi bir kod gelmiyorsa aşağıdaki adımları takiip edin.

Facebook kod gelmiyor çözümü

Hesabınıza giriş yaparak doğrulama adımına geçin.

Reklamlar

Kimliğini başka bir şekilde mi doğrulaman gerekiyor? Seçeneğine tıklayın.

Diğer seçenekler > Facebook’a bir istek gönder seçeneklerine tıklayın.

Güvenlik kodunuz elinize geçmediği için hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen linkteki formu doldurun.

Giriş onaylarıyla ilgili kod sorunları ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda, Hesabınızdaki adınız soyadınız, Cep telefonu operatörü, karşılaştığınız sorun alanlarını doldurun. Son olarak kimliğinizi ekleyerek formu gönderin.

Facebook ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kısa süre içinde e-postayla bir yanıt gönderilecektir.

İşlemden sonra ortalama 2-3 gün içerisinde e-posta ile dönüş yapılarak, hesabınızdaki mobil doğrulama kapatılmış olacaktır. Hesap şifrenizi kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Facebook kod sorunu için tek çözüm yöntemi budur. Bunun haricindeki yöntemler ile boşa zaman kaybetmemenizi öneririz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*