Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Hesabınıza Kimler Giriyor Ögrenin

Facebook Hesabınıza Kimler Giriyor Ögrenin

Facebook hesabınıza sizinden başka giren var mı öğrenin ve hesabınızı koruyun

Reklamlar

 

Facebook hesabınızı sizden başka birisinin de kullandığından şüpheniz var Hesap Güvenliği özelliği ile bunu anında öğrenmeniz mümkün. Hesap Güvenliği ekranında hangi şehirlerden hangi gün ve saatte  hesabınıza giriş yapılmış öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca giriş yapılırken kullanılan tarayıcı ve işletim sistemi bilgileri de sunuluyor.

Reklamlar

facebook oturumlar

Nasıl Öğrenirim ?

Öncelikle Facebook hesabınızı açın. Sağ üstteki Hesap menüsünden Hesap Ayarları seçeneğine tıklayın.Hesap Güvenliği başllığındaki Değiştir bağlantısına tıkladığınızda Giriş Bildirimleri ve Hesap Aktiviteleri bölümleri gözükecek.

Giriş Bildirimleri bölümünde hesabınıza farklı bir bilgisayar veya cep telefonu gibi mobil cihazlardan giriş yapıldığında SMS veya e-posta ile uyarı iletileri alacaksınız. Sürekli farklı yerlerden otorum açıyorsanız bu bildirim özelliğini kullanmamanız yerinde olabilir. Hesap aktiviteleri bölümünde ise Facebook hesabınıza son zamanlarda yapılan girişler hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.

Bilgilerinizin gizliliği açısından sürekli olarak kontrol etmenizi öneriyoruz.

Bu işlem ile facebook hesabınıza kim nerden girdi hangi saatte girdi bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

4 yorum

  1. Facebook daki beğendiğim sayfaları sadece ben görüyorum. Biri oraya girmiş alakasız sayfalar eklemiş. Ayrıca benim eskiden beğenip sildiğim sayfalar da var.şifremi degistirdim. O sayfalara tıklayınca açılmıyor nasıl silerim?

  2. hesabıma bir başkası girdi ve bunun sonucunda facem gitti

  3. detayli adres ögrenile biliyomuyuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*