Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Görüldü Mesajını Engelleme

Facebook Görüldü Mesajını Engelleme

facebook mesaj

Reklamlar

Facebook’da bir arkadaşınıza mesaj gönderdiğiniz eğer arkadaşınız mesaj penceresine tıkladıysa sizler de açık olan bu konuşma penceresinde Görüldü mesajı beliriyor. Tabiki tam tersi sizin içinde geçerli bir durum..

Hepimizin işi düşünce bizlere yazan, ama bizimde kırmaya kıyamadığımız arkadaşlarımız vardır. Bu arkadaşlarımız bizlere yazdığında bir şekilde o mesaj penceresini kapatmak için de olsa tıklamak zorunda kalıyoruz. Yoksa o sinir bozucu pencere sürekli gözümüzün önünde oluyor. Tabiki tıkladığımız da da arkadaşımıza görüldü mesajı gidiyor ve böylece bizlere karşı olan güveni kırılıyor.

Reklamlar

Bunun için ne yapmamız gerektiğini sizlere kısaca açıklamak istiyorum, korkmanıza gerek yok uzun bir işlem gerekmiyor gerçekten. Facebook kendi ayarları içinde böyle bir değişime maalesef izin vermiyor. Bu nedenle bizim kendi dışarıdan yapacağımız bir işlem gerekmektedir.

Görüldü yazısını engellemeyi Google Chrome Unseen Eklentisi sayesinde gerçekleştirebileceğiz. Tamamen güvenli olan bu eklentinin sadece tek bir ayarı yeterli oluyor, sağ üstteki Facebook ikonuna basarak istersek aktif hale getirip istersek kapatabiliyoruz. Sadece Google Chrome tarayıcısında çalıştığını da unutmayın.

EKLENTİ İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*