Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Arkadaslık istegi Butonunu Kaldırma

Facebook Arkadaslık istegi Butonunu Kaldırma

Facebook’ta tanımadığınız insanların size arkadaşlık isteği göndermesini engellemek mümkün. Bu sayede sürekli tanımadığınız kişilerden gelen arkadaşlık istekleri almaktan kurtulabilirsiniz. Resimli anlatımımızı takip ederek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Reklamlar

Facebook Arkadaşlık isteği Gönder Butonunu Kaldırma

Facebook anasayfasında, resimdeki gibi sağ bölümdeki ikona tıklayın

Reklamlar

Benimle kimler iletişim kurabilir adlı başlığa tıklayıp “Bana kimler arkadaşlık gönderebilir” kısmındaki Herkes butonuna tıklayın. “Arkadaşlarımın arkadaşları” yapın.

Bu seçeneği işaretledikten sonra arkadaş ekle butonu sadece arkadaşlarınızın arkadaşları tarafından görünecektir. Ortak hiçbir arkadaşınızın olmadığı kullanıcılar size arkadaşlık isteği gönderemezler. İşlemi test etmek için ortak arkadaşınızın bulunmadığı bir hesap ile hesabınıza bakabilirsiniz.

Artık tanımadığınız kişiler size arkadaşlık isteği gönderemeyecek. işlem bu kadar

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

6 yorum

  1. Tanıdığim bir arkadaşımın sayfasinda arkadaş olarak ekle butonu var tiklıyorum.ama bu hesaba arkadaş isteği gönderemezsiniz ibaresi çıkıyor.bunu nasıl yapmış olabilirki kendisine sormak istemiyorum.çokda ortak arkadaşımız var oysa

  2. Benim zaten öyle arkadaşlarımin arkadaşlari 2 seferdir istek geliyor tanımadığım birileri ortak arkadaş da değil ayara bakıyorum herkes kapalı ne yapabilirim bu konuda

  3. bende öyle yaptım ama genede arkadaş isteği gönderen oldu

  4. ben hic kimseden almak istemiom .d

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*