Anasayfa / Yazılım / En iyi Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Programları [ios]

En iyi Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Programları [ios]

Telefonlarınız ve ios cihazlarınız için en iyi resim düzenleme ve efekt programlarını tanıtacağım. Bu uygulamalar ile fotoğraflarınıza dikkat çekici , başarılı efektler verebilirsiniz.

Reklamlar

Apple Store’da fotoğraf düzenleme konusunda birçok uygulama var. Kimi kullanım açısından pratik değil , kiminin filtreleri başarılı değil. Hatta öyle uygulamalar var ki reklamdan uygulamayı kullanamıyorsunuz. Bu tarz uygulamalarla karşılaşmayın diye bu konuda en başarılı uygulamaları derlemeye çalıştım.

Aşağıdaki uygulamalar alanında en başarılı uygulamalardır. Resim düzenleme ve efekt verme konusunda daha fazla program aramanıza gerek yoktur. Buyrun ;

Reklamlar

retica

Uygulama gerçekten güzel ve sade bir arayüze sahip. Uygulama sayesinde çok güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz. İçerisinde 24 farklı düzenleme filtresi yer almakta bunun dışında çeşitli efektler ile sevebileceğiniz bir uygulama. Fotoğraflarınızı düzenlemek için güzel bir uygulama arıyorsanız Retrica tam size göre.

İNDİRRetrica

CamWow Retro

CamWow ile çektiğiniz resimlere efektler ekleyip çok güzel bir hale getirebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği düzenleme yaptığınız fotoğrafı Facebook ve twitter hesaplarınızda hemen yayınlayabilirsiniz. CamWow Retro ile direkt çektiğiniz fotoğrafı veya geleriniz de bulunan fotoğrafı düzenleme imkanına sahipsiniz. Uygulama içerisinde birbirinden güzel filtreler ve efektlerde bulunmaktadır. Analog kameralar ile çekilen fotoğralara ilginiz var ise bu uygulama gerçekten aradığınız uygulama olabilir.

İNDİR: CamWow Retro

VSCO Cam

Resimlerde sadelikten yanaysanız bu uygulama tam size göre. İçerisinde yer alan filtreler ve başarılı fotoğraf düzenleme araçları ile dikkat çeken VSCO CAM, oldukça modern ve sade bir ara yüze sahip. Ekran üzerinden dokunarak netleme ve pozlama ayarlarının yapılarak fotoğraf çekilmesine imkan veren uygulama, çekilen fotoğrafların harita üzerinde işaretlenmesine de imkan veriyor. İos cihazınız için ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

İNDİR: VSCO Cam

MomentCam

Facebook veya Twitter profil resimlerinize çizgi film efekti vermek ister misiniz ? Akıllı telefonlarınız’da kullanabileceğiniz MOMENTCAM uygulaması ile resimlerinize eğlenceli efektler verebilirsiniz. Uygulama Android ve ios cihazlar için tamamen ücretsizdir ayrıca ücretsiz programlarda alışık olduğumuz can sıkıcı reklamlar bu uygulamada yoktur

İNDİR: MomentCam

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

3 yorum

  1. mk ındırecek olsm bunlamı ugrasırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*