Anasayfa / Multimedya / En Çok Paylaşılan Vine Videoları

En Çok Paylaşılan Vine Videoları

Vine akıllı telefonunuz veya tabletlerinizle kısa videolar çekerek arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bir bir sosyal mecradır. Videolarınızı farklı kategorilerde yayınlayabilirsiniz. İlk olarak maksimum 6 saniye uzunluğunda olması, ikincisi durdurarak kaydetme özelliği, üçüncüsü ise videoların tıpkı hareketli GIF resimler gibi sonsuz bir döngü ile oynatılabilmesi.

Reklamlar

Vine ile video çekip paylaşmak oldukça kolaydır.

Vine ile ilk video çekimine başlamadan önce ekrandaki adımları takip ederek uygulamanın nasıl çalıştığını da deneyerek öğrenebilirsiniz.Video kaydınızı tamamladıktan sonra isterseniz Twitter veya Facebook üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken konu ise Vine ile çektiğiniz ve yayınladığınız videonun anında herkese açık hale geliyor olması.Çektiğiniz videoyu internete erişim sağlayan herkes görebilir. Bu nedenle Vine ile yayınladığınız videonun mahremiyetine dikkat etmenizde yarar var. Vine videonuzu yayınlamadan önce çektiğiniz konu ile ilgili bir veya birkaç etiket koyarak başkaları tarafından daha kolay bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

Reklamlar

Sizler için En çok beğenilen ve paylaşılan birkaç Vine videosunu bir araya getirdik.

En çok paylaşılan Vine videoları

Sevimli kedicik
 

Zıpla Zıpla

En iyi marka virali

Şaşkın kedi

Gerçekçi

🙂

 

Yemek yiyen köpek

   

Zekice


Sevimli Ufaklık
 

Sizde Vine uygulamasını cihazlarınıza yükleyerek özel videolar oluşturabilir ve bu videolarınızı internette paylaşabilirsiniz. Uygulama hakkında merak edilen bilgilere “Vine hakkında hersey” isimli makalemizden ulaşabilirsiniz. Sizlerde beğendiğiniz vine videolarını bizlere iletirseniz yayınlayabiliriz.  

iPhone ve iPod Touch için Twitter Vine Uygulaması

indir-ozengen

 

Android için Twitter Vine Uygulaması

indir-ozengen

 

Vine videolarını incelemek veya detaylı bilgi için resmi vine sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://vine.co/

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*