Anasayfa / Oyun / Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Çözümü

Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Çözümü

Clash of Clans koy sorunu

Reklamlar

Clash Of Clans, oyun tutkunları tarafından Facebook sayfamıza birçok sorular gelmekte. Bundan sonraki yazılarımızda bu sorularınızın hepsine sırayla cevap vermeye çalışacağız. Bugün Clash Of Clans Köyümü Kaybettim ? Clash Of Clans hesabımı kaybettim nasıl geri alabilirim ? sorularına cevap vermeye çalışacağız. Uzun süre geliştirmekle zaman harcadığınız ve hesabınızla ilgili yaşadığınız sorunlardan dolayı erişemediğiniz köyünüze ulaşmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Oyunu sorunsuz oynayabilmek için her cihaz için bir hesap açmanız gerekmektedir. Birden fazla hesap açmanız durumunda iki hesabınızı birden kaybedebilirsiniz. Oyuna bağlanmak için kullandığınız Game Center veya Google hesabınız ile sadece bir köyü yönetebilirsiniz. Google hesabını kullanarak oyuna erişim sağlamanızı tavsiye ederiz.

Google hesap sorunları için http://www.ozengen.com/gmail-sifremi-unuttum-nasil-alabilirim/ yardım konusunu kullanarak hesabınızla ilgili sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Eğer sorun hesabınızla alakalı değil ise; Oyun yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekecektir. Bunun için; Oyun içi mesaj gönderme veya Supercell yetkilileri ile mail ile iletişime geçebilirsiniz.
Mesajınızı gönderirken aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekiyor.
  1. Oyuna giriş yaptığınız kullanıcı adınızı ve kaybolan köyünüzün klan adını detaylı bir şekilde yazınız.
  2. Köyünüzün belediye binasının tam olarak seviyesini belirtmeniz gerekmektedir.
  3. Kaybolan köyünüzün TP seviyesini tam olarak yazınız.
  4. Hesabınızı nasıl kaybettiğinize dair detaylı bir yazı yazmanız oldukça faydalı olacaktır.

Yukardaki bilgileri yazıp oyun içi destek servisini veya clashofclans.feedback@supercell.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail’i ingilizce olarak yazmanız gerekmektedir.  Eğer ingilizce konusunda sorun yaşarsanız Google translate kullanabilirsiniz. Köyünüzü geri almak için gönderdiğiniz maillerin tamamına 24 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır ve bilgileri doğru bir şekilde bildirdiğiniz taktirde kısa süre içerisinde köyünüzü geri alabilirsiniz. İşlem hakkında sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Bunlar haricinde çözüm yöntemleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Reklamlar
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

32 yorum

  1. Telefonuma format atım oyumu bulamiyorum şimdi ismim ece izmir seviyorum klanıdayım belediyem 7seviyedegumuş likteyim

  2. Abi iki iyldir bu yonu kulaniyorum kalici olarak giti diyor her hangi bi hileyide kolanmadim ban bi care bulun

  3. 27Nejdet kenjov27belediye binası 8seviyede tp 65 format atmadan dolayı

  4. Köyüm ÇalındıYardım Edermisiniz.

  5. ben 2 yildir clash of clans oynuyorum ama ben hangu gun hangi ay tarihini unutdum nasil baka bilirim ona?

  6. Beyler eski hesabima giremiyorum.94 lvllik hesbim yerine 2 lvllik sey geliyo.Nasil duzeltcem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*