Anasayfa / Bilişim / Cisco’da Yılın is Ortagı Netas Secildi

Cisco’da Yılın is Ortagı Netas Secildi

Türkiye’de bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün önde gelen şirketlerinden Netaş, Cisco’nun, dünya genelindeki iş ortakları arasında yaptığı değerlendirmede, “Kurumsal Pazarda Yılın İş Ortağı” seçildi.

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler için büyük önem taşıyan ödüller, Boston’da düzenlenen Cisco Partner Summit 2013’de farklı ülkelerden başlıca iş ortaklarının katıldığı büyük bir törenle kazananlara takdim edildi. Netaş adına ödülü, şirketin CEO’su C. Müjdat Altay teslim aldı. Dünya internet trafiğinin % 70 den fazlasının üzerinden aktığı çözümler sunan Cisco’nun büyük ödülünü kazanan Netaş, aynı zamanda Avrupa, Ortadoğu, Afrika, CIS ülkeleri ve Rusya’yı kapsayan EMEAR Bölgesi’nde, Ortadoğu, Afrika ve Rusya’nın yer aldığı gelişmekte olan pazarda ve ayrıca Türkiye’de, “Kurumsal Pazarda Yılın İş Ortağı” unvanına sahip oldu.

Reklamlar

Ödül töreninde konuşan Netaş CEO’su C. Müjdat Altay şunları söyledi:

“Netaş olarak ağ teknolojileri alanının tartışmasız lideri Cisco ile oluşturduğumuz güçlü iş ortaklığı, müşterilerimize değer yaratmada en büyük güvencemiz. Geçtiğimiz dönemde kamu ve özel sektörde pek çok özgün projeye imza attık, çok önemli başarı hikayeleri ile Türkiye’nin en büyük sistem entegratörü olduk. Yetkinliklerimizin bir anlamda ispatı ve güzel bir yansıması olarak da, Cisco’nun büyük ödülünü kazandık. Türkiye’nin bilgi ve iletişim yatırımlarında kazandığı ivmenin bir göstergesi olan ve milyarlarca dolar ciroya sahip dünya devleri arasından sıyrılarak elde etiğimiz bu neticeyle bölgesel sistem entegratörü hedefimize bir adım daha yaklaştık. Türkiye’den bir şirketin ilk kez elde ettiği bu başarıda en büyük pay, Netaş’ın her zaman en iyi ve en yeniyi müşterilerine sunma anlayışıyla hareket eden donanımlı ekibine ait… Vizyonumuz, inovatif çözümleriyle sektörde danışılacak ilk şirket olmak ve faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada müşterilerine yeni iş fırsatları yaratan bir şirket haline gelmek. Netaş’ı ve dolayısıyla Türkiye’nin teknolojik gücünü yarınlara taşımaya devam edeceğiz.”

Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali ise “Netaş ve Cisco aynı amaçlar doğrultusunda faaliyet gösteriyor. Her iki şirket de, müşterileri için en doğru ve sürdürülebilir çözümleri sağlamaya odaklanıyor. İş ortaklarının başarısı, Cisco için en önemli öncelikler arasında… Türkiye’de sektöründe her zaman öncü rol üstlenmiş, farklı sektörlerde derin bilgi birikimine ve çok yetkin bir ekibe sahip Netaş, birçok büyük ve başarılı projeye imza atıyor. Netaş’ın, öncelikle bir Türk şirketi olarak, Cisco’nun dünya çapında kurumsal iş ortağı seçilmesinden son derece mutluyum. Bu büyük ödül ve diğer ödüller, Netaş’ın müşterilerine en iyi çözümleri sunmadaki yetkinliğini, ne kadar doğru ve güçlü bir iş ortağı olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Netaş’ı başarısından dolayı gönülden kutluyorum” diye konuştu.

Reklamlar
Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*