Anasayfa / İnternet / Blog Dünyasının Oscarları Veriliyor !
Sponsorlu Bağlantılar

Blog Dünyasının Oscarları Veriliyor !

blog oscar
Hurriyet.com tarafından Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği bu gecede birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek.
Sayfamız Yılın en Çalışkan Kategorisinde Yarışmaktadır. Oy vermek için TIKLAYIN
Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen Blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’ nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği bu gecede birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek.

Blog Oscarları Sahiplerini Buluyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’ nin en iyi bloglarının belirleneceği törende bloggerlar 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyileri ünlü isimlerden ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek.
Blog Oscarlarının sahiplerini bulacağı ödül törenine internet dünyasının tanınan isimleri, marka ve ajans yöneticileri ve Hürriyet gazetesinden yazarlar gibi birçok ünlü isim katılacak. Ödül töreni Babylon’ da Bedük’ün sahne alacağı after party ile devam edecek.

Bumerang Ödülleri’nde Sen de Yerini Al!

Sponsorlu Bağlantılar

3. Bumerang Ödülleri’ne sisteme Altın ve Platin üye olarak kayıtlı blog, forum, yerel haber siteleri gibi bağımsız yayıncılar katılabilmektedir.
11 Ekim Cuma 2013 tarihinde başlayan SMS oylamasına siteniz ya da blogunuzla bir an önce başvurarak jürinin değerlendirmesine katılabilmek için şansınızı artırabilirsiniz.

Bumerang Ödülleri’ ne katılabilmek için öncelikle aşağıda yer alan kategorilerden sitenize/blogunuza en uygun özellikte olan kategoriyi belirlemeli ve en güçlü olduğunuz kategoriyi seçerek 11 Kasım 2013 16:30’a kadar Bumerang hesabınızdan başvurudabulunmalısınız.

Bumerang Ödülleri Kategori Birincilerini Neler Bekliyor?

 

• The New iPad
• Geniş kapsamlı basın duyuruları
• Sponsorlarımız Doğan Kitap, Sony Müzik, Singer ve USLA ‘dan sürpriz ödüller

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın